Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
complexity

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties ierasto mozaīkas klājumu vai neparastāko ķieģeļu klājuma metodi, Flotex Complexity flīzes jebkurā telpā radīs spilgtu un intriģējošu efektu.

Lineārais dizains ir pieskaņots Flotex Integrity², nodrošinot maksimālas variācijas un aizraujoša dizaina iespējas.

Flotex Complexity dizains Flotex Cityscape kolekcijas klāstā ir pieejams 50x50 cm un 50x25 cm izmēros. Katra flīze ir pieejama ar unikālu reljefu, un tādējādi tiek radīti pārsteidzoši grīdas dizaini, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās.

Materiāli

Flotex Complexity

  Par Flotex Cityscape

  Flotex Cityscape flīzes ar reljefu

  Flotex Cityscape reljefa līnijas rada intriģējošu trīs dimensiju grīdas dizainu, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās. Tīklam līdzīgie raksti rada aizraujošu un taustāmu ārieni, saglabājot 33. klasei atbilstošās īpašības. Šo unikālo Flotex flīzi ar reljefu veido blīva no izturīgām neilona 6.6 šķiedrām izgatavota virsma, kas ir apstrādāta ar karstumu un spiedienu, ko rada precīzās reljefveidošanas plāksne. Ar šo metodi uz Flotex flīzes virsmas tiek iegūta ainava, saglabājot visas unikālās Flotex produkta īpašības.

  Kāpēc izvēlēties Flotex Cityscape flīzes?

  Izturīgas un komfortablas
  ● Izturīgās neilona 6.6 šķiedras rada ilgi kalpojošu augstāko tehnoloģiju tekstilu, kas piemērots augstas noslodzes zonām.
  ● Blīvās šķiedras (līdz 70 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu.
  ● Flotex flīzēm piemīt izcila formas stabilitāte, un to ieklāšana ir vienkārša.

  Higiēniskas un mazgājamas
  ● Pateicoties konstrukcijai, Flotex ir augsto tehnoloģiju tekstils, kas novērš alerģijas.
  ● Flotex šķiedras iesprosto netīrumus, kas ir iztīrāmi ar standarta tīrīšanas ierīcēm.
  ● Flotex var tīrīt ar putekļsūcēju, tvaiku vai birsti un ūdeni.
  Flotex virsma žūst ātri un vienmēr atgūst savas īpašības un sākotnējo ārējo izskatu.

  Droša un klusa
  • Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām.
  • Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē.
  • Flotex ir akustiskas grīdas risinājums (A klase) ar izcilām skaņas absorbēšanas īpašībām, nodrošinot 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu.

  Flotex Cityscape embossed tiles

  Video

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Flotex & vide

  Ilgtspējīga grīda

  Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

  Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

  Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

  Flotex the sustainable floor

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions