Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura Puzzle jaunums!

Mūsu Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai. Izcilā izmēru stabilitāte un stingrais puzles gabaliņu savienojums flīzes padara teicami piemērotas ieklāšanai augstas noslodzes zonās bez līmes. 18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

  • Allura Puzzle jaunums!
  • Allura Puzzle jaunums!
  • Allura Puzzle jaunums!
  • Allura Puzzle installation image
    Allura Puzzle

    Allura Puzzle

    Mūsu Allura Puzzle brīvi stāvošajām vinila flīzēm ir unikāls 96 x 96 cm puzles formas izmērs, un tās ir īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai.

Par Allura Puzzle

Allura Puzzle brīvi stāvošas LVT flīzes

Allura Puzzle, Allura Click un Allura Ease kolekcijas ir paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai bez līmes. Unikālās Allura Puzzle flīzes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, un priekšrocība ir tā, ka tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

Izcilā izmēru stabilitāte, grīdas seguma konstrukcija un īpašais ražošanas process nodrošina to, ka flīzes saglabājas gludas (plakanas) neatkarīgi no apstākļiem, kas ir absolūta nepieciešamība brīvi stāvošam grīdas segumam. Pateicoties stingrajam puzles gabaliņu savienojumam, flīzes var izmantot arī augstas noslodzes zonās.

18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam. Puzzle ir piemērots risinājums brīvi stāvošai ieklāšanai birojos vai mazumtirdzniecības telpās, kur nepieciešama ātra ieklāšana, tas ir pagaidu grīdas risinājums vai pēc laika flīzes ir jānoņem, nesabojājot pamatni.

Allura Puzzle ir pieejams puzles formas 96 x 96 cm izmēra flīzēs ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.

Allura Puzzle loose lay vinyl tile

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Atrodiet savu Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

Kā pareizi izvēlēties materiālu?
Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
• DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
• DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
• DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
• FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
• FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
• CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
• EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
• PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Attēli & Video

Allura attēli & video

Allura Puzzle klāstā ir sabalansēti 18 koka un betona dizaini,kas ir piemēroti plašam pielietojumam. Atveriet turpmāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Puzzle brīvi stāvošās vinila flīzes.

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table