Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura puzzle

Allura Puzzle ir pieejams ar 12 skaistiem dizaina variantiem – no reālistiska koka līdz akmens un betona efektiem. Flīzes ir sastiprinātas ar stingru puzles tipa savienojumu, kas pēc ieklāšanas ir gandrīz nemanāms. Ieklāšana ir ātra un vienkārša, tādējādi samazinot dīkstāvi. Allura Puzzle netraucē nelielas pamatņu neregularitātes, nekad nav nepieciešama līme, un to var izmantot prasīgākajā vidē. Allura Puzzle grīdas segumi ir pilnībā pārstrādājami, tādējādi tie ir gatavi izmantošanai aprites ekonomikā.

Allura Puzzle bieži vien izmanto lielveikalos, publiskās zonās un citās zonās ar ļoti lielu noslogojumu. Grīdas segums patīkami pārsteigs ar tā veiktspēju, izskatu, kā arī brīvi stāvošu klājumu izveides vienkāršību un ātrumu.

Materiāli

Allura Puzzle

  Par Allura Puzzle

  Brīvi stāvošs grīdas segums ar stingru puzles tipa savienojumu

  Unikālās Allura Puzzle puzles formas flīzes ir ātri ieklājamas, neizmantojot līmi, un tās var viegli noņemt, izmantot atkārtoti un pārstrādāt. Allura Puzzle grīdas segumiem nepieciešama minimāla pamatnes sagatavošana, tie ir ātri ieklājami un uzreiz gatavi lietošanai. Stingrais un stabilais puzles tipa savienojums starp lielformāta flīzēm nodrošina izcilu formas stabilitāti. Ideāli piemērots brīvi stāvošiem klājumiem ļoti noslogotās zonās, piemēram, lielveikalos un publiskās telpās.

  Allura Puzzle ir pieejams kā puzles formas 96 x 96 cm izmēra flīzes ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.
  Allura Puzzle kolekcija ietver 12 dažādus dizaina variantus.

  ILGTSPĒJĪBA
  • Bez līmes
  • Vienkārši noņemt, atkārtoti izmantot un pārstrādāt
  • Minimāla pamatnes sagatavošana

  DIZAINS
  • Līdzsvarota palete ar reālistisku koka un betona dizainu
  • Ideāli piemērots mazumtirdzniecības telpām un īslaicīgiem, ātri ieklājamiem grīdas segumu risinājumiem
  • Lielformāta flīzes

  KVALITĀTE
  • Risinājums ļoti noslogotām zonām ar stingru puzles tipa savienojumu
  • Garantēti gluds
  • Ieklājiet un sāciet lietot

  Allura Puzzle loose lay vinyl tile

  Jūsu Allura risinājums

  Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

  Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

  Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

  Kā precizēt pasūtījumu?
  Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
  ● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
  ● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
  ● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
  ● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  ● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  ● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  ● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
  ● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
  ● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

  Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

  Allura Dryback

  Attēli & video

  Allura Puzzle attēli & video

  Allura Puzzle kolekcijā ir sabalansēti 12 produkti ar koka un betona dizainu, kas ir piemēroti plašam lietojumam. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un iedvesmojieties no iespējām, ko sniedz Allura Puzzle brīvi stāvošās vinila flīzes.

  Ieklāšana un kopšana

  Allura DR ieklāšana un kopšana

  Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklāt, tīrīt un kopt.

  Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Lejupielādes

  vai video [Allura DR ieklāšana]

  Forbo piedāvā plašu kājslauķu sistēmu Coral entrance flooring lai saglabātu jūsu Allura grīdu tīru!

  Allura Dryback and Coral entrance flooring

  Tehniskā informācija

  Allura Puzzle

  NCS & LRV

  NCS & LRV vērtības

  Lejupielādēt Allura Puzzle NCS & LRV tabulu

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

  Allura NCS & LRV