Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
ease

Allura Ease ir PILNĪBĀ BRĪVI STĀVOŠAS grīdas seguma risinājums mūsu Allura dizaina vinila flīžu klāstā. Allura Ease flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, tādēļ tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

Izcilā izmēru stabilitāte un īpašā konstrukcija nodrošina Allura Ease brīvi stāvošu ieklāšanu. 18 dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam.

Materiāli

Allura Ease

  Par Allura Ease

  Par Allura Ease brīvi stāvošām flīzēm

  Allura Ease ir īpaši izstrādātas flīzes brīvi stāvošai ieklāšanai. Flīzes un loksnes ir viegli ieklājamas, neizmantojot līmi, un priekšrocība ir tā, ka tās var arī viegli noņemt, izmantot atkārtoti un otrreizēji pārstrādāt.

  Izcilā izmēru stabilitāte, grīdas seguma konstrukcija un īpašais ražošanas process nodrošina to, ka flīzes un dēļi saglabājas gludi (plakani) neatkarīgi no apstākļiem, kas ir absolūta nepieciešamība brīvi stāvošam grīdas segumam.

  18 koka un betona dizaini veido līdzsvarotu paleti, kas ir piemērota ļoti plašam pielietojumam. Ease ir piemērots risinājums brīvi stāvošai ieklāšanai birojos vai mazumtirdzniecības telpās, kur nepieciešama ātra ieklāšana, tas ir pagaidu grīdas risinājums vai pēc laika flīzes ir jānoņem, nesabojājot pamatni.

  Allura Ease piedāvā 150 x 24 cm, 120 x 19 cm izmēra dēļus un 48 x 48 cm izmēra flīzes ar 0,7 mm nodiluma slāni un 5 mm kopējo biezumu.

  Allura Ease loose lay tiles

  Atrodiet savu Allura risinājumu

  Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

  Kā pareizi izvēlēties materiālu?
  Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
  • DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
  • DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
  • DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
  • FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
  • FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
  • CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
  • EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
  • PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

  Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

  Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Attēli & Video

  Allura Ease attēli & video

  Allura Ease klāstā ir sabalansēti Wood un Material dizaina dēļi/flīzes 150 x 24 cm, 150 x 25 cm un 48 x 48 cm izmērā, kas ir piemēroti plašiem pielietojuma veidiem. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Ease brīvi stāvošās flīzes.

  Tehniskā informācija

  Allura technical specifications table