Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura Decibel 0.35 AD3

Sabalansētais Allura Decibel kolekcijas piedāvājums apvieno skaistu grīdas seguma dizainu un lielisku akustiskā trokšņa samazinājumu (19 dB) ar izcilām produkta īpašībām. Tas padara dizaina vinila flīzes ļoti piemērotas izmantošanai jebkurā jūsu mājokļa telpā, kurā akustiskās īpašības ir tikpat svarīgas kā produkta veiktspēja.

 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel 0.35 AD3
 • Allura Decibel - 6712 smoke twine
  Allura Decibel Wood

  Allura Decibel Wood

  Allura Decibel ir Forbo akustiskais LVT grīdas seguma risinājums. Dizaina vinila flīzes piedāvā 19 dB akustisko īpašību un lielisku tehnisko īpašību apvienojumu. Allura Decibel 0.35 grīdas segumi ir risinājums lietojumam zonās ar vidēju noslodzi, un tie ir īpaši izstrādāti izmantošanai jebkurā dzīvojamā vidē.

  25 Wood grīdas seguma dizainu varianti piedāvā līdzsvarotu klasiska dabīgā koka un mūsdienīga koka dizaina variantu kombināciju. Kolekcija piedāvā plašu krāsu un formu izvēli, tai skaitā dēļu izmērus, kas ir ideāli piemēroti skujiņveida ieklāšanas rakstiem. Allura Decibel atbilst visām dizaina vinila flīžu estētiskajām prasībām, tai skaitā slīpētajam efektam un perfektai atbilstībai katram atsevišķajam rakstam, kā arī dažādām dēļu formām.

 • Allura Decibel - 6901 quartz stromboli
  Allura Decibel Material

  Allura Decibel Material

  Allura Decibel ir Forbo akustiskais LVT grīdas seguma risinājums. Dizaina vinila flīzes piedāvā 19 dB akustisko īpašību un lielisku tehnisko īpašību apvienojumu. Allura Decibel 0.35 grīdas segumi ir risinājums lietojumam zonās ar vidēju noslodzi, un tie ir īpaši izstrādāti izmantošanai jebkurā dzīvojamā vidē.

  12 Material grīdas seguma dizaina varianti piedāvā līdzsvarotu tradicionālo betona dizaina variantu un krāsu kombināciju, kurus var lieliski saskaņot savstarpēji un ar kolekcijas pamata produktiem. Allura Decibel Material atbilst visām dizaina vinila flīžu estētiskajām prasībām, tai skaitā slīpētajam efektam un perfektai atbilstībai katram atsevišķajam rakstam, kā arī dažādām flīžu un dēļu formām.

Par Allura Decibel

Nebaidieties radīt troksni!

Allura Decibel 0.35 ir Forbo akustiskais LVT grīdas seguma risinājums jūsu mājoklim.
Dizaina vinila flīzes piedāvā unikālu kombināciju – 19 dB akustiskās īpašības un lieliskas tehniskās īpašības. Iespēja veidot brīvi stāvošu klājumu, izmantojot fiksācijas līmi, padara ieklāšanu ātru un vienkāršu. Kalpošanas mūža beigās grīdas segumu var vienkārši noņemt pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai, samazinot ietekmi uz vidi.

Allura Decibel 0.35 kolekcija piedāvā gan klasiskus, gan mūsdienīgus koka dizaina variantus, ko papildina populārie betona dizaina varianti, kā arī dažas dabīgas un koka krāsas, tāpēc dažādus produktus ir ļoti viegli savstarpēji kombinēt.

Allura Decibel 0.35 Wood kolekcijā ir iekļauti 25 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
Allura Decibel 0.35 Material kolekcijā ir iekļauti 12 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

ILGTSPĒJĪBA
• Nesatur ftalātus, zems emisiju līmenis iekštelpās
• Izgatavots labākajā iespējamajā veidā attiecībā uz vidi un ietver pārstrādātus materiālus
• Beidzoties kalpošanas laikam, viegli noņemams pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai, tādējādi mazinot ietekmi uz vidi
• Viegla un ātra ieklāšana, kurai nepieciešama tikai fiksācijas līme, lai ieklātu produktu ilgstošai kalpošanai

DIZAINS
• Reālistiski koka, citu materiālu un krāsu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
• Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros
• Atbilst visām dizaina vinila flīžu estētiskajām prasībām, tai skaitā slīpētajam efektam un perfektai atbilstībai katram atsevišķajam rakstam, kā arī dažādām flīžu un dēļu formām

KVALITĀTE
• D3S galvenā tehnoloģija nodrošina labāko formas stabilitāti šāda veida produktam
• Ideāls līdzsvars starp augstajām 19 dB akustiskajām īpašībām un izcilo nodilumizturību
• Zems trieciena trokšņu līmenis telpās un patīkama sajūta kājām

Allura Decibel ir grīdas seguma risinājums jebkuram lietojumam, kas pieejams divos dažādos kvalitātes līmeņos: produkts ar 0.8 mm nodiluma slāni intensīvai lietošanai un produkts ar 0,35 mm nodiluma slāni lietošanai jebkurā dzīvojamā vidē.

Allura Decibel

Jūsu Allura risinājums

Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

Kā precizēt pasūtījumu?
Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

Piemērs: jūs vēlaties dabīgā vecinātā ozola Allura Decibel ar 0,80 mm biezu nodiluma slāni. Dabīgā vecinātā ozola krāsu salikuma numuram 5404 pievienojiet AD8: 5404AD8.

Allura Dryback

Attēli

Allura Decibel attēli

Allura Decibel kolekcijā ir plašs Wood un Material dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura dizaina vinila flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām.
Iedvesmojieties no visām Allura dizaina vinila flīžu sniegtajām iespējām!

Brošūra

Allura Decibel brošūra

Vairāk informācijas par akustiskajiem LVT risinājumiem atradīsiet šeit:

Tehniskā informācija

Allura Decibel

Ieklāšana un kopšana

Allura Decibel ieklāšana un kopšana

Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklāt, tīrīt un kopt.

Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Lejupielādes

Forbo piedāvā plašu kājslauķu sistēmu Coral entrance flooring lai saglabātu jūsu Allura grīdu tīru!

Allura Dryback and Coral entrance flooring

NCS & LRV

NCS & LRV vērtības

Lejupielādēt Allura Decibel NCS & LRV tabulu

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

Allura NCS & LRV