Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura all-in-one jaunums!

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Allura all-in-one ir 51 dizains, kurš ir pieejams visās šajās konstrukcijās.

Allura all-in-one jaunums!
  • Allura 60063 waxed oak
    Allura all-in-one

    Allura all-in-one

    Allura LVT all-in-one klāstu veido 51 skaists dizains, kur katrs ir pieejams 3 dažādās konstrukcijās: pilnībā līmējamā, ar klik sistēmu savienojamā un uz fiksācijas ieklājamā. Daži dizaini ir pieejami arī ar “puzzle” sistēmu un pilnīgi bez līmes ieklājami.

Par Allura all-in-one

Par Allura all-in-one dizaina vinila flīzēm

Mūsu Allura all-in-one kolekcija ietver dizainus, kas ir pieejami - pilnībā līmējamā, Flex un Click konstrukcijā un dažus arī ar “puzzle” sistēmu un pilnīgi bez līmes ieklājamos dizainus.

Ja viens dizains ir pieejams vairākās konstrukcijās, tas ir piemērots dažādām grīdas pamatnēm, uzstādīšanas termiņiem un budžetiem. Tas nozīmē, ka viens un tas pats dizains var kalpot dažādam pielietojumam. Uzziniet vairāk par dažādām Allura konstrukcijām: atrodiet savu Allura risinājumu.

Allura all-in-one luxury vinyl tiles

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Atrodiet savu Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

Kā pareizi izvēlēties materiālu?
Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
• DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
• DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
• DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
• FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
• FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
• CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
• EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
• PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Attēli & Video

Allura attēli & video

Allura klāstā ir vairāk nekā 100 dizainu dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver nebeidzamas dizaina iespējas. Allura LVT var teicami kombinēt arī ar citiem Forbo grīdas segumiem, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura dizaina vinila flīzes.

Ieklāšana & kopšana

Allura ieklāšana & kopšana

Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklājamas un kopjamas.

Instrukcijas lejupielādei:

Allura tīrīšana & kopšana


Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots

Brošūra

Allura all-in-one brošūra

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table