Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustiskie grīdas segumi

Sarlon akustiskais vinils

Mūsu atjaunotā Sarlon akustiskā vinila klāsta grīdas segumi ir izstrādāti, lai pēc iespējas vairāk veicinātu trieciena trokšņu samazinājumu, vienlaikus nodrošinot atbilstību noslogotu komerciālo telpu prasībām. Mūsu Sarlon akustiskā vinila grīdas piedāvā trieciena trokšņu samazinājumu par 15 dB un 19 dB, un tās ir pieejamas plašā krāsu un dizainu izvēlē.

 • Sarlon akustiskais vinils
 • Sarlon akustiskais vinils
 • Sarlon akustiskais vinils
 • Sarlon akustiskais vinils
 • Sarlon Canyon orange 432246
  Sarlon Canyon

  Sarlon Canyon

  Mūsu papildinātais Sarlon Canyon klāsts piedāvā 12 spilgtas krāsas, ar kurām radīt grīdas, kas atdzīvojas telpā. Šiem dizainiem ir viendabīgs izskats, taču smalka struktūra, kas nodrošina rezonējošu grīdas izskatu.

 • Sarlon Cement medium grey 433572
  Sarlon Cement

  Sarlon Cement

  Sarlon Cement ir moderns betona grīdas segums, kas iekļauts mūsu akustiskā vinila klāstā. 6 dabīgas, pieklusinātas krāsas piešķir grīdai dabisku un modernu izskatu.

 • Sarlon Concrete silver 433771
  Sarlon Concrete

  Sarlon Concrete

  Sarlon Concrete ir akustiskā vinila grīdas segumu klāsts, kura mērķis ir akcentēt betonu modernos birojos, konferenču vai apmācību telpās.

 • Sarlon Cristal sky 433837
  Sarlon Cristal

  Sarlon Cristal

  Mūsu Sarlon Cristal akustiskā vinila klāsts ir mirdzošs grīdas segums, kas atdzīvina apkārtējo vidi. Šis rezonējošais klāsts apvieno akustisko komfortu ar izcilu kvalitāti.

 • Sarlon_Degrade_433906_Sunset_dark
  Sarlon Dégradé

  Sarlon Dégradé

  Sarlon Dégradé ir unikāls grīdas segums krāsu un dizaina ziņā. Plūstošais krāsojums, kas veido krāsu pāreju no gaišas uz tumšu, apvienojumā ar dizaina rakstu rada iedvesmojošu grīdas segumu.

 • Sarlon Linea light grey 433121
  Sarlon Zebrano

  Sarlon Zebrano

  Sarlon Zebrano ir lineārs dizains, kas līdzinās koksnei, un ir pieejams 3 dabiskās krāsās.
  Šis akustiskā vinila grīdas segums ir pieejams ar 15 dB un 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu un apvieno akustisko komfortu ar dabīgu dizainu.

 • Sarlon Resin saffron 433756
  Sarlon Resin

  Sarlon Resin

  Forbo Sarlon Resin piedāvā 7 gaišus grīdas dizainus, kas piešķir jūsu grīdai krāsainu raksturu.
  Šis akustiskā vinila grīdas segums apvieno lielisku izskatu un izcilu kvalitāti, piedāvājot akustisko kvalitāti ar 15 dB un 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu.

 • Sarlon Uni avocado 430818
  Sarlon Uni

  Sarlon Uni

  Forbo Sarlon Uni ir Sarlon akustiskā klāsta vienkrāsainie dizaini, kurus var lieliski kombinēt ar citiem Sarlon vinila grīdas klāstiem, kā, piemēram, Sarlon Code Zero un Sarlon Topography.
  Kombinējiet un saskaņojiet, radot savu unikālo grīdas dizainu!

 • Sarlon Oak natural 438483
  Sarlon Oak

  Sarlon Oak

  Mūsu Sarlon Oak akustiskā vinila grīdas segumu klāsts piedāvā 3 dabīgus ozolkoka dizainus, kas jūsu grīdai piešķirs dabisku izskatu. Oak kolekcija apvieno izcilu kvalitāti un dabisku dizainu ar augstu trieciena trokšņa samazinājumu līdz pat 19 dB.

 • Sarlon Abstract Wood white 433980
  Sarlon Abstract Wood

  Sarlon Abstract Wood

  Forbo Sarlon Abstract Wood piedāvā 2 unikālus grafiskos koka grīdas dizainus baltos un melnos toņos.
  Šis abstraktais dizains jebkurai telpai piešķirs modernu un dabisku izskatu.

 • Sarlon Code Zero lime 433208
  Sarlon Code Zero

  Sarlon Code Zero

  Mūsu Sarlon Code Zero grīdas segumu galvenie elementi ir kustība un krāsa. Code Zero ir unikāls punktains grafiskais raksts, kas veido vizuāli rezonējošu grīdu. Raksts krāsu ziņā ir saskaņots ar vairākiem citiem mūsu Sarlon akustiskā vinila kolekcijas klāstiem, lai būtu iespējams veidot skaistas grīdu kombinācijas.

 • Sarlon Topography black 433929
  Sarlon Topography

  Sarlon Topography

  Mūsu satriecošais Topography dizains ir papildināts ar divām jaunām krāsām – pelēko un melno.
  Ar Sarlon Topography jūs noteikti radīsiet grīdu ar savu vēstījumu.
  Sarlon Topography apvieno 19 dB akustisko komfortu ar unikālu dizainu, ļaujot radīt savu – pievilcīgu ainavu telpā.
  Sarlon Topography var nevainojami kombinēt ar mūsu melno, balto un pelēko Sarlon Uni grīdas segumu.

 • Sarlon Frequency turquoise 433447
  Sarlon Frequency

  Sarlon Frequency

  Forbo Sarlon Frequency piedāvā unikālu lineāru rakstu 12 rezonējošās krāsās, kas lieliski saskan ar citiem Sarlon akustiskā vinila grīdas segumu klāsta dizainiem.

 • Sarlon Wood XL modern carbon 438422
  Sarlon Wood XL modern

  Sarlon Wood XL modern

  Forbo Sarlon Wood XL Modern piedāvā 3 koka dizainus, kas radīs telpā klasisku, dabisku atmosfēru un vidi, kurā apstājies laiks.
  Šis akustiskā vinila grīdas segums nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu par 19 dB, apvienojot akustisko komfortu ar autentiskām, dabas klātbūtnes sajūtām.

Kolekcija

Sarlon akustiskais vinils

...vēl augstāka līmeņa trokšņu samazinājums

Trokšņu piesārņojuma samazināšana līdz minimumam var novērst nelabvēlīgu ietekmi uz cilvēka ķermeni, kā, piemēram, miega traucējumus, stresu, galvassāpes, atmiņas zudumu, agresivitāti un mācīšanās grūtības. Tāpēc, projektējot ēku, ļoti būtiska ir akustiskā kvalitāte.

30 gadu pieredze akustisko grīdas segumu ražošanā
Akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkās. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mums ir specifiskas nozares zināšanas, kas ļauj radīt vislabākos akustiskos grīdas segumus nozarē jebkuram lietojumam.

Nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu
Sarlon akustiskā vinila klāsta grīdas segumi ir izstrādāti un testēti, lai pēc iespējas vairāk veicinātu trieciena trokšņu samazinājumu, vienlaikus nodrošinot atbilstību noslogotu komerciālo telpu prasībām. Lai pielāgotos visiem lietojuma veidiem, Sarlon akustiskā vinila klāstā tiek piedāvāti 2 triecienu trokšņa samazinājuma līmeņi:
15 dB un 19 dB.

Trokšņu samazinājums pretstatā nodilumizturībai
Izstrādājot ikvienu no mūsu grīdas segumiem, tiek ņemti vērā 2 galvenie kritēriji: trieciena trokšņa samazinājums un nodilumizturība.

Sarlon 19 dB
Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

Sarlon 15 dB
Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi. Mūsu Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam. Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko no iespējamajiem akustisko grīdas segumu risinājumiem tirgū.

Jauna dizaina koncepcija
Jaunās Sarlon dizaina koncepcijas pievienotā vērtība ir radīta, ņemot vērā tirgus prasības un klientu vajadzības, kā arī lai demonstrētu vislabāko akustisko grīdas segumu klāsta dizainu nozarē, kas ir arī ļoti funkcionāls. Mūsu jaunā Sarlon kolekcija ir sabalansēts un rūpīgi pārdomāts grīdas segumu klāsts, kas vilinās aizdomāties par tā izmantošanas iespējām. Mēs piedāvājam ne tikai visaizraujošākos dizainus tirgū, bet arī krāsu, kombināciju un piemērotu produktu konstrukciju izvēli, kas atbilst jebkādām akustiskā grīdas seguma prasībām.

Sarlon best in class

Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

Forbo Flooring ir trokšņa samazināšanas eksperts.
Ir 2 dažādu veidu skaņas, kas var ietekmēt vidi, kurā dzīvojat vai strādājat: trieciena trokšņu samazinājums un telpas trieciena trokšņu samazinājums.


Telpas trieciena trokšņu samazinājums
Telpas trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar triecienu troksni pašā telpā. Standarts NF-S31-074 iedala visus grīdas segumus dažādās kategorijās.
Visas Forbo Sarlon grīdas atbilst A klasei – visaugstākajam līmenim klasē!

Trieciena trokšņu samazinājums
Trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar troksni, kas no telpas tiek pārvadīts uz telpām apakšējos stāvos. Šis ir visbiežāk pieminētais trokšņa samazinājuma mērs. Forbo ir līderis šajā jomā, un mūsu Sarlon grīdas nodrošina dažādus uzlabojuma līmeņus trieciena troksnim, kas nāk no augšējo stāvu telpām. Šos normatīvus nosaka EN ISO 717-2, un mūsu Sarlon grīdas segumu trieciena trokšņu slāpēšanas spēja pēc šī normatīva ir 15 un 19 dB.

Nodilums
Grīdām ir jābūt izturīgām un jāsaglabā pievilcīgs ārējais izskats, tāpēc nodilums spiediena ietekmē ir būtiska problēma. Šī noturība ir jānodrošina ilgtermiņā un liela svara ietekmē. Nodilumizturība ir jebkura grīdas seguma galvenā īpašība, un Forbo Sarlon nodrošina vislabākos rādītājus savā klasē.

Sarlon 19 dB
Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

Sarlon 15 dB
Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi:
Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam, taču Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko akustiskā grīdas seguma risinājumu tirgū.

Sarlon acoustic flooring

Ieklāšana & grīdas kopšana

Ieklāšana & grīdas kopšana

Forbo Sarlon vinila grīdas segumus ir viegli kopt pateicoties PUR pārklājumam.

Ieklāšnas un kopšanas instrukcijas meklējiet sadaļā Lejupielādes

Sarlon cleaning & maintenance

Brošūra

Sarlon brochure

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

Lejupielādēt LRV un NCS kodus Sarlon kolekcijai Sarlon LRV & NCS

LRV un NCS kodi
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots.
LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli.
Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros.
Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu.
Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu.
Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu.
Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu.
NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru.
Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām.
Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu.
Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem.
Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

Sarlon LRV & NCS

Tehniskās specifikācijas

Sarlon Acoustic vinyl technical specifications