Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uzziniet, ko mēs darām

izaicinājumi grīdu segumu nozarē

Ritiniet, lai atklātu

Ilgtspējīgs sortiments

Trīs izstrādājumu kategorijas, no kā izvēlēties

Pateicoties tam, ka esam apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgumu, Forbo Flooring Systems klāstā ir vairāki patiesi unikāli ilgtspējīgi risinājumi.

1. Marmoleum grīdas segumi ir oglekļa neitrāli, kad tie pamet mūsu ražotni, to nekompensējot.

2. Mūsu vinila grīdas ir patiesi drošas lietošanai un piedāvā lieliskas risinājumu bez līmvielām iespējas. Tās ir gatavas aprites ekonomikai.

3. Mūsu tekstila grīdām ir augsts otrreizēji pārstrādātu materiālu sastāvs. Mūsu paklājflīzes pēc svara sasniedz 56% otrreizēji pārstrādāta sastāva. Visbeidzot, mūsu Coral ieejas sistēmas ir izgatavotas no Econyl pavedieniem, ko iegūst no pamestiem zvejas tīkliem.

Uzziniet vairāk par mūsu produktu portfeli, klikšķinot uz turpmāk redzamajām saitēm.

Vinila grīda

Linolejs — dabīgs materiāls

Uzzināt vairāk

Mūsu 2,5 mm Marmoleum klāsts ir vidēji oglekļa neitrāls visa ražošanas cikla ietvaros. Tas apvieno ekoloģiskās vērtības un mūsdienīgu dizainu un piedāvā svarīgu ieguldījumu ilgtspējīgai pasaulei.

Vinils — cirkulārs materiāls

Uzzināt vairāk

Vinila grīdas aizvien biežāk izvēlas ieklāt bez līmēšanas — to tehniskās un ilgtspējības īpašības laika gaitā ir ievērojami uzlabotas. Lielāks pārstrādājamo materiālu daudzums, uzlabotas lakas un krāsvielas, samazināti izmeši (gandrīz līdz nullei) un kaitīgu vielu lietošanas novēršana — tas viss, lai panāktu cirkulāru un ilgtspējīgu grīdu segumu risinājumu.

Tekstils — nepārspējami pārstrādājams

Tekstila grīdas segumi

Varam apgalvot, ka mūsu tekstila izstrādājumi ir vispārstrādājamākie nozarē — līdz pat 56% pēc masas. Mūsu Coral tekstila risinājumi ar Econyl: pavedieni, kas iegūti no veciem, no okeāniem izvilktiem zvejas tīkliem. Pavedieni ir veidoti no 100% atjaunota materiāla.

Mūsu grīdu segumi

atbilst celtniecības nozares prasībām

Visi mūsu grīdu segumu izstrādājumi atbilst standartu AgBB un M1 vadlīnijām par izmešiem. Daži no tiem ir arī sertificēti saskaņā ar FloorScore. Par ēku vērtēšanas sistēmām: mūsu izstrādājumiem ir A vai A+ vērtējums saskaņā ar BREEAM.. Saskaņā ar LEED, vairums izstrādājumu tieši vai netieši atbilst tālāk norādītajām kategorijām un vērtējumiem.

• Celtniecības materiālu un resursu pārskatāmība un optimizācija → EPD līdz 2 punktiem

• Celtniecības izstrādājumu pārskatāmība un optimizācija → izejmateriālu ieguve, līdz 1 punktam

• Celtniecības un demontāžas atkritumu apsaimniekošana → līdz 2 punktiem

• Iekštelpu vides kvalitāte → zemu izmešu materiāli, līdz 3 punktiem

• Akustiskās īpašības → līdz 1 punktam

Ilgtspējības logotipi

Ēkas dinamika

Iedvesmojoša pieeja jebkuram interjera dizainam

Forbo Flooring starptautiskā dizaina komanda izmanto vienotu krāsu karti, kurai var piesaistīt visas mūsu kolekcijas. Vienotā krāsu karte ir balstīta uz starptautiskām tendencēm un dažādu ēkas dinamiku. Krāsu karte ļauj mūsu dizaina komandai radīt pilnu produkcijas klāstu, kas ir nevainojami kombinējams.

Ēkas dinamikas koncepcija ir balstīta uz 5 principiem neatkarīgi no nozares. Izmantojot šādu pieeju, var izstrādāt funkcionālu ēkas plānu. Šie 5 principi ir saņemšana, pārvietošana, savienošana, koncentrēšana un uzlāde.

Uzzināt vairāk
Ēkas dinamika