Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum, mūsu linoleja zīmols

bioloģiskas izcelsmes grīdas segums

Ritiniet, lai atklātu

Labākais dabīgais grīdas risinājums

Marmoleum ir klimatam pozitīvs produkcijas klāsts visas piegādes ķēdes ietvaros. Tas apvieno ekoloģiskās vērtības un mūsdienīgu dizainu un piedāvā svarīgu ieguldījumu ilgtspējīgai pasaulei. Forbo Flooring Systems ir pasaulē vadošais linoleja ražotājs, un mūsu Marmoleum grīdu ražošanā tiek izmantoti 97% dabīgu izejvielu.

Mūsu Marmoleum grīdas ir veidotas no:

  • 97 %

    dabīgu izejvielu

  • 62 %

    atjaunojamu resursu

  • 43 %

    pārstrādātu un atkārtoti izmantotu materiālu

Klimatam pozitīvs grīdas segums

Pilnā ražošanas cikā

Marmoleum sastāvā ir dabīgi, ātri atjaunojami izejmateriāli. Linoleja ražošana ir ļoti attīstījusies pēdējo 150 gadu laikā — mēs virzām šo attīstību ar zīmola Forbo Flooring Marmoleum starpniecību.

Marmoleum ir unikāls izstrādājums, kas absorbē CO2. Marmoleum ražošanā izmantoto augu fotosintēze absorbē vairāk CO2, nekā rada galaprodukta transportēšana un apstrāde. Tādēļ Marmoleum ir klimatam pozitīvs visas piegādes ķēdes ietvaros.

Cirkulārs pēc būtības

Aprites ekonomikas pamatā ir dabas resursu atjaunošanas spēja. Būtībā linolejs ir bioloģisks izstrādājums. Tas nozīmē, ka dabīgos izejmateriālus var kompostēt un atgriezt augsnē kā barības vielas jaunizaudzētiem dabīgiem izejmateriāliem.

Otrreizēji pārstrādātu, pārstrādātu (piem., kakao čaumalas un taleļļa) un atkārtoti izmantotu materiālu izmantošana ir aprites ekonomikas princips, kas Marmoleum produktiem tiek piemērots jau ilgu laiku. Ieklāšanas laikā radušies pārpalikumi tiek savākti un pievienoti otrreizējas pārstrādes sistēmai mūsu linoleja ražotnēs, veidojot 43% otrreizēji pārstrādāta satura Marmoleum produktos. Citus vērtīgus pārpalikumus, piemēram, džutu vai mēbeļu linoleja pamatkārtas papīra atliekas, piedāvā pusēm, kas tos pārstrādā augstvērtīgos vai sociāli atbildīgos produktos.

Skatiet pārstrādāto materiālu satura sarakstu
Marmoleum — bioloģiskas izcelsmes grīda

Jauna Marmoleum izveide

no 20 gadus veca grīdas seguma

Grīdu segumu cirkularitāte pašlaik netiek nodrošināta plašā mērogā. Iespējas ir īpaši ierobežotas, ja grīdas segums ir pielīmēts pamatnei. Diemžēl šādi ir veidots lielākais vairums mūsdienās izmantoto izturīgo grīdas segumu. Tādēļ uzņēmums Forbo Flooring ir apņēmies pilnībā pārstrādāt 13 000 m2 20 gadus vecas Marmoleum grīdas Delftas Tehnoloģiju universitātē, padarot to par jaunu Marmoleum segumu.

Lasīt visu stāstu
linolejs

Ilgtspējīga inovācija

Marmoleum Cocoa — atkārtota izmantošana grīdu segumu nozarē

Mūsu Marmoleum ražotne atrodas Nīderlandes reģionā De Zaanstreek — apvidū, kurā ražo un apstrādā kakao. Tas mūs iedvesmoja radīt jauno Cocoa grīdas segumu — ilgtspējīgu Marmoleum grīdas seguma kombināciju ar kakao pupiņu čaumalām.

Cietās kakao pupiņu čaumalas ir kakao ražošanas blakusprodukts. Mēs tās savācam, smalki samaļam un izkaisām uz Marmoleum seguma. Kakao pupiņu čaumalām piemīt skaistas krāsu variācijas, kas piešķir grīdai unikāli graudainu izskatu un faktūru.

Mūsu jaunais Marmoleum Cocoa grīdas segums ar unikālo kakao pupiņu čaumalu linoleja dizainu saņēma balvas IF DESIGN AWARD 2017 un Red Dot Design Award 2017.

Uzzināt vairāk
Marmoleum Cocoa — ilgtspējīga inovācija

Dabiskā veidā novērš baktēriju vairošanos

Lielākās ar baktēriju invāziju un iekštelpu vides veselību saistītās problēmas nevar novērst ar ātriem, viegliem risinājumiem, tomēr daži pasākumi var radīt tūlītēju uzlabojumu. Efektīvs pirmais solis ir nomainīt problemātiskos produktus pret tādiem, kas dabiski samazina risku. Neatkarīgi testi pierāda, ka MRSA un Staphylococcus aureus nevairojas uz Marmoleum

Marmoleum ir izgatavots no dabiskām izejvielām, kas savu īpašību dēļ ierobežo mikroorganismu vairošanos. Pateicoties ražošanā izmantotajiem dabiskajiem izejmateriāliem, it īpaši linsēklu eļļai, Marmoleum spēj ierobežot baktēriju vairošanos. Produkta raksturīgās iezīmes — Marmoleum antibakteriālās īpašības — laika gaitā neizzūd, gādājot par sirdsmieru un pastāvīgu aizsardzību no ieklāšanas brīža.

Izejvielas

Brošūras un datu lapas

Papildinformācija

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu linoleja grīdām?

Atklājiet Marmoleum