Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum cocoa

Marmoleum Cocoa ir mūsu ilgtspējīgā dizaina paraugs, un tas patiešām ir jaunums mūsu Marmoleum grīdas segumu klāstā. Pievienojot kakao pupiņu čaumalas tradicionālajām Marmoleum sastāvdaļām, mēs radījām jaunu un aizraujošu virsmas tekstūru, kas izskatās gan dabiski, gan mūsdienīgi.

Kakao pupiņu čaumalas piešķir virsmai bagātīgas struktūras izskatu, kas ir mūsdienīgs un kam piemīt netīrumus maskējošas īpašības.

Materiāli

Marmoleum Cocoa

  LRV & NCS kodi

  LRV & NCS kodi

  Lejupielādējiet šeit Marmoleum Solid LRV & NCS kodu informāciju Marmoleum Solid LRV&NCS kodi

  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  Marmoleum Solid NCS & LRV

  Attēli & Video

  Marmoleum Solid attēli & Video

  Vide

  Ilgtspējīgs un izturīgs grīdas segums

  97% dabīgu izejvielu
  72% ātri atjaunojamu izejvielu
  43% otrreizēji pārstrādātu materiālu

  Izcilas īpašības, kuras radījusi daba
  Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais elastīgais grīdas segums, kas pieejams tirgū. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas. Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:

  ● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
  ● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
  ● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

  Marmoleum atbilst visiem svarīgākajiem pasaules ekoloģiskajiem standartiem, piemēram, Nordic Swan un Blue Angel.

  Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāta augstas veiktspējas UV apdare, kas tiek uzklāta visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

  Marmoleum raw materials

  Ieklāšana & Kopšana

  Kalpo labāk un ilgāk

  Šeit varat lejupielādēt Marmoleum ieklāšanas un kopšanas instrukcijas Lejupielādes

  Marmoleum ar Topshield Pro ir izstrādāts ar mērķi ilgstoši saglabāt labu ārējo grīdas izskatu.
  Tāpat ir svarīgi ievērot dažas vienkāršas norādes, kas kalpošanas mūžu ļaus paildzināt vēl vairāk:

  Ieejas sistēmas
  Kvalitatīvam ieejas kājslauķim ir liela nozīme, ja vēlaties aizsargāt savas grīdas. Tas novērš lielākos draudus jūsu grīdas izskatam, pirms ar tiem nākas saskarties.

  Mēbeļu aizsargāšana
  Atbilstoša aizsargslāņa uzklāšana galdu un krēslu kājām pasargās jūsu grīdu. Aizsargslāņa uzklāšana mēbeļu pamatnei palīdzēs ilgāk saglabāt grīdas sākotnējo izskatu.

  Tīrīšana un kopšana
  Ja regulāri kopsiet un tīrīsiet grīdu, tā ilgāk saglabās labu ārējo izskatu un nebūs nepieciešama vaskošana vai apstrāde ar polimēru. Pienācīga tīrīšana un kopšana ļaus ietaupīt laiku un naudu.

  Marmoleum floorcare

  Tehniskās specifikācijas

  Techn. specs. Marmoleum Solid

  Par Marmoleum Cocoa

  Marmoleum Cocoa: dabiska inovācija

  Mūsu Marmoleum ražotne atrodas Holandes reģionā De Zaanstreek - apvidū, kurā ražo un apstrādā kakao.
  Tas mūs iedvesmoja radīt jauno Cocoa grīdas segumu – ilgtspējīgu Marmoleum grīdas seguma kombināciju ar kakao pupiņu čaumalām.

  Cietās kakao pupiņu čaumalas ir kakao ražošanas blakusprodukts.
  Mēs tās savācam, smalki samaļam un izkaisām uz Marmoleum seguma.
  Kakao čaumalām ir daudzkrāsainas šķautnes, un tās piešķir grīdai unikālu, granulām līdzīgu izskatu un faktūru.

  Lai smeltos iedvesmu no Cocoa, noskatieties video!

  Video

  Marmoleum Solid video

  Telpas akcents vai neuzkrītoša virsma, uz kuras izcelties citiem materiāliem. Noskatieties Solid video, kurā mūsu galvenā dizainere Tamāra Geilorda un produktu vadītājā Bregje Smalderss stāsta par kolekciju:  vai noskatieties Marmoleum Cocoa video:

  iF DIZAINA GODALGA 2017

  Marmoleum Cocoa saņem 2017. gada iF DIZAINA GODALGU

  Mūsu jaunais Marmoleum Cocoa grīdas segums ar unikālo kakao pupiņu čaumalu dizainu 2017. gadā saņēma iF DIZAINA GODALGU.

  «Kakao pupiņu čaumalu izmantošana Marmoleum Cocoa kolekcijā ne tikai uzlabo Forbo linoleja ilgtspēju, pievienojot piekto dabīgo izejvielu, bet arī veido jaunu taustāmu elementu virsmu, kā arī dizainu, kurā organiski izkaisīti elementi un izsmalcinātais tonis rada jaunu un inovatīvu dizaina iezīmi linoleja produktu kategorijā.» Vairāk informācijas mūsu preses relīzē

  Vairāk informācijas par iF DIZAINA GODALGU 2017

  IF Design Award 2017