Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vinila grīda

Cirkulārs grīdas segums

Ritiniet, lai atklātu

Vinils un ilgtspējība

Gandrīz visus mūsu kvalitatīvos grīdu segumu izstrādājumus var pārstrādāt, tādējādi noslēdzot materiālu aprites apli.

Mūsu plašajā vinila klāstā ir daudz grīdu segumu, kas uzstādāmi bez līmes, tādēļ tie ir viegli noņemami un cirkulāri. Turklāt mūsu vinila grīdas bieži ir veidotas no lielā apmērā pārstrādātiem materiāliem. Tās tiek ražotas mūsdienīgās un ekoloģiskās Eiropas ražotnēs.

Visi mūsu komerciālie vinila izstrādājumi ir pilnībā droši un rada maz oglekļa izmešu, ko apliecina trešo pušu apstiprinātas izstrādājumu vides deklarācijas (EPD).

Cirkulārs vinila grīdu segums

Brīvi stāvošu segumu risinājumi

Mūsu vinila klāstā ir iekļauti cirkulāri grīdu segumi. Šos segumus var ieklāt bez līmes vai uz fiksācijas līmes.

Loksne
Modul'up brīvistāvošs vinils ir patiesi novatorisks segums, kas piemērots cirkulārai nākotnei.

Flīze un dēlis bez līmes
• Allura Click — mūsu luksusa klases vinila flīzes nodrošina reālistiskus koka un akmens dizainus, kas ir ātri un vienkārši ieklājami, pateicoties mūsu patentētajai un sevi pierādījušajai stiprinājumu (Click) sistēmai

• Allura Puzzle — puzles formas flīzes ir lieliski piemērotas liela mēroga konstrukcijām, jo katras flīzes izmērs ir 96 x 96 cm, un tās var vienkārši ieklāt, liekot flīzes kopā kā puzles gabaliņus

• Allura Flex un Allura Decibel — uzstādāmi ar viegli noņemamu līmi

• Colorex Plus — bez līmēšanas ieklājamas flīzes.

Allura grīdas

Mūsu vinila grīdas segumi ir droši

Radīts cirkularitātei

Mūsu vinila grīdas segumi ir radīti, domājot par cirkularitāti.

Lai nodrošinātu mūsu grīdu pārstrādi to dzīves cikla beigās, mēs rūpējamies par visu mūsu ražoto vinila izstrādājumu atbilstību visstingrākajām veselības aizsardzības prasībām. Šim nolūkam mēs izmantojam REACH* sarakstu. Tas nozīmē, ka mūsu vinila izstrādājumi ir droši un pārstrādājami. Tie nesatur smagos metālus, formaldehīdus, CMR (kancerogēnas, mutagēnas un reproduktīvi toksiskas) vielas, uz šķīdinātājiem bāzētas tintes un PCP.*REACH (Ķīmisko vielu reģistrēšana, novērtēšana, licencēšana un ierobežošana) ir Eiropas regula, kas uzskaita ķīmiskās vielas ar potenciālu ietekmi uz cilvēka veselību.

Vinila grīda

Pārstrādātu materiālu saturs

Mūsu vinila grīdas ir patiesi pārstrādājamas

Vinila grīdas var atkārtoti izmantot atkal un atkal. Vinilu var pārstrādāt līdz 10 reizēm, nezaudējot ekspluatācijas īpašības.

Colorex Plus, kas sastāv no 89% pārstrādātu materiālu, ir visveiksmīgākais pārstrādāta vinila grīdu seguma izstrādājums.

Mūsu ražotnes Eiropā ražo kvalitatīvu produkciju, izmantojot 100% ekoloģisku elektroenerģiju (kur tā pieejama) un radot minimālu atkritumu daudzumu. Gandrīz visi radītie atkritumi tiek pārstrādāti mūsu produkcijā.

Mūsu pārstrādes programma “Atpakaļ pie grīdām” veicina vinila atkritumu savākšanu no klientiem, lai vēl vairāk palielinātu pārstrādāto materiālu apjomu. Mūsu EPD apliecina faktisko pārstrādātu materiālu saturu katrā izstrādājumā. Reizēm maksimāla pārstrādātu materiālu izmantošana var nebūt visefektīvākais risinājums.

Skatiet pārstrādāto materiālu satura sarakstu
Sphera Element

Ļoti zemi oglekļa izmeši

Pastāvīgi visu novērtējot un veicot uzlabojumus, mēs ar prieku varam paziņot, ka Forbo Flooring vinila izstrādājumi pārspēj tirgus vidējos rādītājus.

Forbo piedāvā vinila izstrādājumus, kuru ražošana rada ļoti maz oglekļa izmešu. Mūsu neatkarīgie EPD ietver jaunākos datus par katra izstrādājuma sniegumu. Eiropā ražoto vinila grīdu vidējos oglekļa izmešu rādītājus var skatītšeit

Nekas nelīdzinās vinilam

Plašs funkcionālu iespēju un dizainu klāsts, radīts ilgstošai lietošanai

Vinila grīdu segumiem piemīt ļoti labi ekoloģiskie rādītāji visa dzīves cikla ietvaros.

Vinils ir pārstrādei lieliski piemērots materiāls. Tas ir 100% pārstrādājams, turklāt to var pārstrādāt līdz 10 reizēm, nezaudējot ekspluatācijas īpašības.

Mēs nepiedāvājam vinilu ar alternatīviem polimēriem, piemēram, poliolefīnu vai PUR. Mēs neizmantojam arī bioloģiskas izcelsmes plastifikatorus, jo neuzskatām, ka palmu vai rīcineļļu lietošana ir labs ekoloģisks risinājums. Uzņēmuma Forbo Flooring Systems piedāvātā bioloģiskā alternatīva vinilam ir Marmoleum, kaut gan kopumā vinils nodrošina visplašākās dizaina un funkcionālās iespējas.

sphera elite

Iekštelpu gaisa kvalitāte

Zems izmešu līmenis

Lai panāktu drošu iekštelpu gaisu, visi mūsu vinila izstrādājumi atbilst visstingrākajiem izmešu standartiem. Mūsu grīdu segumu klāsti tiek pārbaudīti atbilstoši galvenajiem starptautiskajiem standartiem.

Mums ir AgBB, FloorScore® un Afsset apstiprinājuma sertifikāti.

Tas nozīmē, ka mūsu vinila grīda atbilst tālāk norādītajām prasībām.
• E1 atbilstības deklarācija saskaņā ar EN 14041:2004
• WELL Building Standard®

Turklāt mēs iesaistāmies tālāk norādītajos projektos.
• BREEAM®
• LEED®
• Green Star® projekti

sphera

Efektīvs ražošanas process

Sphera ir zems pārstrādātu materiālu saturs

Lai radītu ilgtspējīgus vinila grīdu segumus, reizēm Forbo Flooring Systems izmanto nestandarta metodes.

Viens piemērs ir mūsu homogēnā vinila klāsta Sphera ražošana. Parasti šāda veida grīdu segumus veido, noņemot 10% pamatkārtas konveijera beigās, lai panāktu vajadzīgo biezumu.

Mūsu mūsdienīgā ražošanas metodei ir radīta efektivitātei, tādēļ mēs radām ļoti maz atkritumu. Jebkādi pārpalikumi tiek pārstrādāti mūsu heterogēnā vinila pamatkārtā.

Šis piemērs lieliski atspoguļo to, ka lielāks pārstrādātu materiālu saturs ne vienmēr ir labākais risinājums, ņemot vērā iespējas samazināt atkritumu daudzumu un atkārtoti izmantot materiālus.

Sphera Energetic 51244_homogeneous vinyl

Fakti par vinila grīdām

  • 10 reižu

    Vinils ir grīdu segumu materiāls, kas lieliski piemērots vairākkārtējai pārstrādei. Vinilu var pārstrādāt līdz 10 reizēm, nezaudējot ekspluatācijas īpašības.

  • 89 %

    Colorex Plus, kas sastāv no 89% pārstrādātu materiālu, ir visveiksmīgākais pārstrādāta vinila izstrādājums.

  • 100 %

    Forbo ražotnes Eiropā nodrošina visaugstākās kvalitātes produkciju, ražošanā izmantojot 100% zaļo elektroenerģiju un gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Papildinformācija

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu vinila grīdām?

Apskatiet kolekcijas