Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tekstila grīdas segumi

Pārstrādes čempions

Ritiniet, lai atklātu

Izmaiņas bez kompensēšanas

Mūsu tekstila nodaļa ir līderis tirgū, kas gatavs spert lielus soļus, lai mainītu nozari.

Ieejas grīdas segumi

Grīdas, kas uzturētas tīras, kalpo ilgāk

Forbo Floring Coral ir fabrika Krommenie, kurā mēs ražojam Coral kājslauķus. Labi izstrādātas ieejas grīdas ne vien piedāvā ilgtspējīgu risinājumu pašas par sevi, bet arī sniedz ieguldījumu ēkas ilgtspējībā, kurās tās tiek izmantotas, visā ēkas dzīves ciklā.

Mūsu ieejas grīdas segumi var apturēt līdz pat 95% netīrumu ienešanas ēkā. Tādējādi ieejas grīdas segums var pasargāt interjera kvalitāti, paildzināt grīdas kalpošanas mūžu, kā arī samazināt tīrīšanas un kopšanas izmaksas un tīrīšanas līdzekļu izmantošanu. Vairākām mūsu Coral kolekcijām mēs izmantojam pavedienus, kas ir pārstrādāti no veciem zvejas tīkliem. Coral Welcome ieejas paklāju pamatkārta tiek ražota no pārstrādātām PET pudelēm.

Coral

vislielākais pārstrādātu materiālu saturs

Forbo paklājflīžu klāsts ietver otrreizēji pārstrādātus pavedienus un modificētu bitumenu

Pēc masas mūsu paklājflīzes ir vienas no pārstrādātākajām paklājflīzēm nozarē. Kopumā pārstrādātu materiālu saturs pēc masas ir vismaz 57%. Daži mūsu klāsti, piemēram, Create Space 1, satur pārstrādātus materiālus pat 70% apmērā pēc masas. Mēs ražojam arī dažādi kombinējamas flīzes, kuru uzstādīšanā radītais atkritumu daudzums ir mazāks par 2%.

Grīdas dizaina veidošanas laikā mēs radām dažādi kombinējamas flīzes, lai intensīvai lietošanai pakļautās grīdas daļas varētu nomainīt, neietekmējot kopējo dizainu. Mēs eksperimentējam ar nokalpojušu materiālu risinājumiem, īpaši tiem, kas ietver flīžu tekstila kārtas atdalīšanu no pamatnes.

Skatiet pārstrādāto materiālu satura sarakstu
Tessera paklājflīzes — pārstrādes čempions

Flotex, īpaši izturīgs

Izturīgas grīdas kalpo ilgāk, kas nāk par labu arī videi

Flotex higiēniskie un mazgājamie neilona paklāji ir lielisks piemērs inovāciju veidam, kas paver jaunas iespējas tekstilizstrādājumiem. Ne vien viesmīlības, atpūtas telpās un birojos, bet arī veselības aprūpes un ārstniecības iestādēs, skolās un sabiedriskās ēkās.

Mūsu Ripley rūpnīcā tiek ražotas Flotex loksnes un flīzes. 2001. gadā mēs gandrīz pilnībā atteicāmies no atkritumu izgāztuves izmantošanas, izveidojot pirmo šāda veida pārstrādes ražotni, kas ražošanas pārpalikumus pārvērš par augstas kvalitātes paklājflīžu pamatkārtu. Šobrīd šī ražotne pārstrādā gandrīz 50 tonnas pārpalikumu nedēļā.

Chateau Renault ražotnē mēs ražojam digitāli drukātas kolekcijas, tai skaitā Flotex Vision, kā arī kolekcijas, kas radītas, sadarbojoties ar slaveniem dizaineriem. Chateau Renault ir divas digitālās drukas iekārtas, kas drukā dizainus pēc pasūtījuma. Šajā rūpnīcā mēs ražojam pēc pasūtījuma saņemšanas, tādēļ neveidojas lieki krājumi, un novecojušas kolekcijas nenonāk atkritumos.

Flotex — īpaši izturīga un viegli mazgājama

Fakti par tekstila grīdām

  • 100 %

    100% Nuway ražošanā radīto alumīnija un tērauda atkritumu tiek pārstrādāti

  • 49 %

    Līdz 49% pārstrādātu materiālu satura Flotex flīzēs un dēļos

  • 75 %

    Mūsu paklājflīžu kolekcija Tessera Create Space 1 satur 75% pārstrādātu materiālu

Papildinformācija

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu tekstila grīdām?

Apskatīt kolekcijas