Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tapkite mūsų komandos dalimi!

Norime investuoti į Jus bei pasiūlyti Jums motyvuojančią darbo aplinką.

Norime, jog mūsų darbuotojai būtų geriausiai savo darbą išmanantys, labiausiai kvalifikuoti bei patikimiausi pramonės partneriai. Dėmesį skiriame mokymuisi bei saugiai ir maloniai darbo aplinkai.

Working for Forbo

Esate laukiami

Working for Forbo

Visiems ir kiekvienam lygmeniui

Mes galime pasiūlyti karjerą kiekvienam. Mūsų organizacijoje yra daugybė įvairaus lygmens skyrių, įskaitant pardavimų ir rinkodaros, verslo plėtros, finansų, gamybos, IT ir inžinerijos; Stažuotojai, profesionalūs ekspertai ir valdymo specialistai...

...bet kurio kvalifikacijos lygmens.

Nesvarbu, ar esate stažuotojas, jaunas ar patyręs profesionalas, mes investuosime į Jūsų karjerą bei suteiksime Jums galimybę augti.

Jūs galite tobulėti

Turime tikslą vystytis kaip verslas, ir tai galime padaryti tik tuomet, jei vystysis ir mūsų gebėjimai. Mes investuojame į Jūsų gabumus bei palengviname Jūsų profesionalią karjerą įmonėje. Mes Jums siūlome galimybę investuoti į Jūsų karjerą bei atskleisti ir išplėsti Jūsų talentus kasdieniame gyvenime. Jūsų tobulėjimas gali būti itin įvairiapusis – tiek profesinis, tiek vadovavimo srityje, tiek nacionalis, tiek tarptautinis. Ar norite, jog mestume Jums iššūkį?

Working for Forbo
Working for Forbo

Darbas kartu

Mūsų darbuotojai didžiuojasi!

Jie didžiuojasi būdami kompanijos, kuri gamina ir prekiauja unikaliais grindų sprendimais, dalimi. Visų skyrių kaip vienos komandos darbas sukuriant šiuos unikalius sprendimus yra užprogramuotas mūsų DNR. Puoselėjame atvirą bendravimo kultūrą ir skatiname savo darbuotojus dirbti mišriose skyrių komandose bei tarptautinėje aplinkoje. Mes nuolatos tobuliname savo darbo metodus ir vertiname visų mūsų darbuotojų indėlį bei visas naujas Jūsų idėjas.

Ar tai atitinka tai, kas yra užprogramuota Jūsų DNR?

Tarptautinė aplinka

Darbas tarptautinėje aplinkoje reiškia, jog dirbdami projektų vystymo komandose, mokydamiesi ar vizituodami kitose vietovėse turėsite galimybę susitikti su kolegomis iš užsienio šalių. Mūsų tarptautinė mokymų programa skirta valdymo gebėjimų bei specialistų tobulinimui vystant bendro pobūdžio žinias apie skirtingas mūsų organizacijos dalis, taip pat tobulinant tokius gebėjimus kaip problemų sprendimo, sprendimų priėmimo bei projektų valdymo. Tai taip pat suteiks Jums progą susikurti savo pasaulinį ryšių tinklą.

Working for Forbo
Working for Forbo

Esate laukiami!

Esate itin laukiami mūsų kompanijoje. Susipažinimas su įmone bei bendradarbiais yra kritiškai svarbus geram startui. Plačios ir asmeniškai pritaikytos susipažinimo programos metu pristatysime Jums mūsų įmonę, įskaitant ir rinkas, kuriose veikiame. Mūsų įmonės veiklos pobūdžio išmanymas, savo krypties atradimas bei ryšių tinklo susikūrimas stipriai prisidės prie greitos Jūsų karjeros Forbo Flooring pradžios.

Mokymasis bei tobulėjimas

Lavinkite save

Forbo Flooring itin skatina asmeninį tobulėjimą. Esame atestuoti Investors in People ir laikomės jų principų. Suteikiame galimybių tobulinti Jūsų funkcines žinias bei gebėjimus, taip pat asmeninius, valdymo bei vadovavimo įgūdžius. Daugiau informacijos apie galimybes Jūsų šalyje pateikiame savo atskirų valstybių puslapiuose.

Forbo Expo

Susipažinkite su savo kolegomis

Šie žmonės yra Jūsų kolegos

Forbo Flooring Systems yra įdarbinusi apie 3 000 žmonių iš viso pasaulio. Šie asmenys tiek gamybos, tiek valdymo lygmeniu veikia skirtingose srityse, tokiose kaip: gamybos, kokybės valdymo, priežiūros, mokslinių tyrimų ir plėtros, pirkimų, logistikos, IT, rinkodaros, ryšių, pardavimų, finansų ir apskaitos ir žmogiškųjų išteklių.

Colleagues