Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Darbas Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems yra pasaulinės linoleumo, vinilo, tekstilės, kuokštinių dangų bei įėjimo grindų rinkos dalyvė. Esame Forbo grupės listinguojamos Šveicarijos vertybinių popierių biržoje dalis.

Working for Forbo

Forbo Flooring, kas mes esame

Kas mes esame

Mes esame pasaulinis, pažangus į dizainą orientuotas grindų sprendimų tiekėjas, kuriam rūpi mūsų darbuotojai, planeta, produkcija bei vartotojai visame pasaulyje. Viską pasiekiame daugiau nei 3 000 darbuotojų įkvėpimo ir atsidavimo dėka.
READ OUR DIGITAL MAGAZINE

Working for Forbo
Working for Forbo

Kur mes esame

Gamyklas bei pardavimų biurus esame įkūrę daugiau nei dvidešimtyje šalių.

Ką mes mėgstame – o jūs?

Mes investuojame į savo darbuotojus ir siūlome jiems stimuliuojančią, malonią bei saugią darbo aplinką. Norime, jog mūsų darbuotojai būtų orientuoti į plėtrą, t. y., būtų geriausiai savo darbą išmanantys, labiausiai kvalifikuoti ir patikimiausi pramonės partneriai. Mus vienija 3 mums pačios svarbiausios vertybės:

Įkvėpimas: visų pojūčių nukreipimas, kad „gautume“. Domėjimasis viskuo, ką pajudina žmonės. Buvimas visuomet viena idėja ir vienu žingsniu priekyje. Mąstymo tobulesnių sprendimų paieškai, o ne problemų, koncentravimas. Žinojimas, kas išties yra svarbu, ir susitelkimas į tai. Sprendimų priėmimas pasitelkiant sumanumą ir vaizduotę. Paprastumo ir natūralumo išlaikymas. Siekis atrasti naujas erdves bei sukurti kažką ypatingo. Savęs bei aplinkinių motyvavimas veikti entuziastingai.

Drąsa: dideli reikalavimai, ypač sau. Ištarimas „ne“ tam, kas vidutiniška, ir „taip“ tam, kas geriausia. Aiškus mąstymas, ryžtingi veiksmai. Tikėjimas savo gebėjimais. Pasinaudojimas galimybėmis, kol to nepadarė kiti. Kovojimas dėl paties geriausio sprendimo ir nesusitaikymas su „pakankamai geru“. Greitas, tikslumu pasižymintis veikimas. Kalbėjimas aiškiai ir atvirai. Ėjimas savo keliu su malonumu ir aistra. Ryžto bei ištvermės tikslams pasiekti turėjimas.

Rūpestis: pagarba ir gera nuotaika pagrįstas elgesys tarpusavio bei aplinkinių atžvilgiu. Lūkesčių bei poreikių suvokimas dar prieš juos kam nors išreiškiant žodžiais. Dalinimasis vertybėmis bei jų įkūnijimas. Buvimas stipriu ir stiprybės suteikimas kitiems. Žodžio laikymasis bei judėjimas į priekį kartu. Atsakomybės už situaciją prisiėmimas. Atidumas detalėms bei pasitikėjimo kūrimas. Ilgalaikės bei vertingos draugystės vystymas.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie Forbo Flooring Systems? Maloniai kviečiame skaityti skyrių „Apie mus“
Pereiti į skyrių „Apie mus“

Working for Forbo

Mūsų vietos

Geresnės aplinkos kūrimas

Tvarumas

Nuo pat gamybos pradžios iki tarnavimo jūsų namuose momento: (mes) gaminame tiktai patvarias, aplinką tausojančias grindis, tinkamas tiek žmonėms, tiek pastatams, tiek aplinkai. Aplinka

Working for Forbo

Galite sekti mus

social media