Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Daniel Cheng

„Dirbu vienas, tačiau VISIŠKAI nesijaučiu vienišas. Turiu pačią stipriausią paramos komandą!!!”

Working for Forbo

Daniel‘is yra Svarbių klientų (projektų) vadybininkas Hong Konge, Makao bei tvarios plėtros švietimo (ESD – education for sustainable development) sektoriuje.

Kas Jums labiausiai patinka Jūsų darbe?

Lankstumas – dirbu namuose ir tai man padeda išlaikyti darbo ir šeimos pusiausvyrą, ypač tada, kai mano vaikai dar buvo maži. Be to, greitas bendravimas su gamyklomis yra privalumas (dėl laiko juostų Europoje bei Azijoje skirtumo).
Kodėl nusprendėte dirbti Forbo?

„Taip nusprendė Dievas“ – 1998 m. grindų pramonėje atsiradau atsitiktinai, Forbo buvo pirmasis grindų rinkos dalyvis, su kuriuo susidūriau (tuo metu Hong Konge dirbau Forbo Sarlino prekybos agentu). Augant mano karjerai (4 m. dirbau Hong Konge ir dar 4 m. – Kinijoje), Forbo vis stiprėjo ir plėtėsi kaip grindų pramonės produktų grupė. Šiandien Forbo yra „sumanus“ grindų sprendimų tiekėjas. Įmonė ne tik siūlo platų grindų pramonės produktų spektrą, bet ir suderindami pramonę, kokybę, tvarumą bei gyvenimo būdą kartu mes ryžtingai skleidžiame/vykdome „Patikimų grindų sistemų“ misiją. Tai yra viena iš mano kasdienės veiklos užduočių.
Kuo Forbo skiriasi nuo savo varžovų?

Mes esame ne vien gamintojai ir pardavimų įmonė, mes:

* esame pasiryžę investuoti į rinkas bei verslo partnerius;
* gerbiame savo rinkos tarpininkus bei jaučiame atsakomybę jiems;
* nuolatos siekiame rinkos bei dizaino novatoriškumo;
* niekuomet nekartojame klaidų;
* perprantame savo silpnybes ir panaudojame jas tam, kad dar labiau tolubėtume.
Kaip manote, kokios yra Forbo kaip įmonės stipriosios pusės?

Vartotojai visuomet yra atidūs detalėms, kritiškai vertina grindų medžiagas bei atsižvelgia į tokius dalykus kaip:

Dizainas: madingas ir tradicinis, natūralus ir abstraktus, spalvų tonai – nuo šiltų iki santūresnių, paviršius lygus, tačiau sukuriamas trimatis efektas, standartinis ar pagamintas pagal užsakymą ir t. t.;
Sandara: ar grindys kietos ar lanksčios? Vienalytės ar ne? Akustinės ar kompaktiškos? Atsparios slydimui ar įsieletrinimui?
Funkcijos atlikimas: ar grindys patvarios, ar labai atsparios subraižymui? Ar jas paprasta įrengti ir prižiūrėti? Ar naudojamos ekologiškos medžiagos? Ar jos skirtos nudojimui patalpose ar lauke? Ar nesusidėvės per 5-erius metus? O per 10 metų?
Kaina: ar priimtina rinkos atžvilgiu?
Tol, kol egzistuoja žmonija, grindų sistemų poreikis niekuomet neišnyks. Forbo nuolatos tobulėja ir vysto savo produkciją. Svarbiausia yra sukurti paklausą bei užimti lyderio pozicijas rinkos tendencijose – visa tai padeda mums augti. Be to, tai „teigiamas postūmis“ ir mūsų verslo partnerių augimui.
Rinkai visuomet sakau, jog Forbo kuria „Patikimas Forbo sistemas, gyvenimą paverčiančias saugesniu“