Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Christian

„Man labai patinka iššūkių kupina grindų pramonės aplinka bei galimybė dirbti su entuziastingais kolegomis ir artimai bendradarbiauti su plačiu mūsų klientų ratu“

Christian

Christian’as dirba projektų pardavimo atstovu Švedijoje, prie mūsų prisijungė 1987 m.

Papasakokite mums apie kurį nors iš Jūsų vystomų projektų

Mano darbas apima daugelį projektų. Vienas iš projektų, kurį šiuo metu vykdau, susijęs su vidurine mokykla, esančia į Pietus nuo Geteborgo. Galbūt tai ir nėra pats didžiausias projektas, tačiau labai įdomus. Jis yra visiškai parengtas pagal aplinkos apsaugos standartus ir pasižymi aukštais su statybinių medžiagų parinkimu bei energija susijusiais aplinkosaugos reikalavimais. Švedijoje vyrauja ryški žemomis energijos sąnaudomis pasižyminčių griežtas aplinkos apsaugos klasifikacijas atitinkančių statinių kūrimo tendencija. Šio projekto metu bus įrengta 4000 m2 Marmoleum Decibel dangos.
Kaip vystėsi Jūsų karjera Forbo?

Dirbti pradėjau devintojo dešimtmečio pabaigoje Klientų aptarnavimo departamente. Tuo metu kreipiausi dėl „ateities pardavimų atstovo“ darbo, tačiau paaiškėjo, kad tai buvo darbo vieta klientų aptarnavimo srityje. Po keleto metų darbo šiame departamente turėjau galimybę dirbti rinkodaros, parketo eksporto bei pardavimų skyriuose. 2000 m. pradžioje gavau savo dabartinį – Projektų pardavimų atstovo – darbą. Dirbdamas įvairiuose įmonės skyriuose gavau daug naudos. Visas darbo vietas vienijantis veiksnys – artimas bendravimas su klientais.

Kas labiausiai patinka Jūsų darbe?

Laimėjimai versle bei pardavimų procesas. Bendravimas su įvairiais sprendimus priimančiais asmenimis siekiant sudaryti susitarimą reikalauja pastangų ir motyvuoja. Pagrindinės žmonių grupės, su kuriomis bendrauju, yra architektai, pastatų savininkai, grindų rangovai, bendruomenių bei viešosios valdžios atstovai. Nors rinkoje esu praleidęs jau nemažai metų, vis dar kasdien išmokstu naujų dalykų. Projektų pardavimų srityje nėra lengvų atsakymų, pardavimų procese man visuomet tenka ieškoti tinkamiausio sprendimo.