Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tarbekaubad

Corali sissepääsualade põrandamaterjal

Kas teate seda meeldivat tunnet, kui kõnnite äsjapaigaldatud põrandal? Ja seda pettumust, kui see muutub mustaks ja kulunuks? Kvaliteetne sissepääsu matisüsteem tagab väga tõhusa viisi teie põrandakatte kaitseks ning puhta ja kaunina hoidmiseks.

Pidades kinni kuni 94% sissetoodud mustusest ja niiskusest, vähendavad Corali sissepääsuala põrandad märkimisväärselt puhastusvaeva ja aitavad pikendada teie põrandakatete kasutusiga. Peale selle takistab see põranda muutumist libedaks ja ohtlikuks, garanteerides mugavuse ja ohutuse.

 • Corali sissepääsualade põrandamaterjal
 • Corali sissepääsualade põrandamaterjal
 • Coral_Duo_9710 tabletop
  Coral Duo

  Coral Duo

  Coral Duo on sobiv sissepääsuala põrandavaibalahendus, kui vajate olulist pori eemaldust, täielikku pori püüdmist ja suurt niiskuse imamisvõimet vaid mõne sissepääsusammu jooksul. Uuringud on näidanud, et Coral Duo peab esimeste meetrite jooksul 10% rohkem pori kinni kui muud müügil olevad tekstiilist porivaibalahendused.

 • Coral_Grip_HD_tabletop_6123
  Coral Grip HD

  Coral Grip HD

  Tugev ja lõplik mustuse ning puru eemaldaja sise- ja väliskasutuseks. Coral Grip HD on mitmekülgne mittekootud porimatt välis- ja sisetingimustesse kasutamiseks intensiivse liiklusega sissepääsude juures. Patenditud sissepressitud kujundus ja vastupidavad painduvad vinüülkiud tagavad mustuse tõhusa eemaldusvõime.

 • Coral_Grip_MD_tabletop_6923
  Coral Grip MD

  Coral Grip MD

  Tugev ja lõplik mustuse ning puru eemaldaja sise- ja väliskasutuseks. Coral Grip on mitmekülgne mittekootud porimatt välis- ja sisetingimustesse, mida toodetakse keskmiselt koormatava (medium duty, MD) ja raskelt koormatava (heavy-duty, HD) versioonina.

 • Coral_Welcome_3206_tabletop
  Coral Welcome

  Coral Welcome

  Kus kohtuvad kujundus ja keskkond. Moodsa kujunduse ja rikkaliku, sügava koega Coral Welcome liidab suurepärase puhastusvõime luksusliku vaiba stiiliga. See teeb igast sissepääsualast erakordse keskkonna. Coral Welcome on valmistatud täielikult taaskasutatud kiududest. Coral Welcome’i eelised on muuhulgas järgmised.

 • Coral_Brush_5767 tabletop
  Coral Brushi plaadid

  Coral Brushi plaadid

  Coral Brushi plaadid on funktsioonidelt samasugused kui tavaline Coral Brush, kuid 50 x 50 cm plaadiformaat lisab paindlikkust. Corali plaatide kasutamine võib vähendada lõikamisjäätmeid, kiirendab paigaldamist ning hõlbustab ladustamist ja käsitsemist. Plaate saab laduda mustrita või mosaiigina.

 • Coral_Classic_4701.
  Coral Classic plaadid

  Coral Classic plaadid

  Coral Classic plaadid on samasugused tooteomadused nagu Coral Classicu rullvaibasarjal, aga sellel on lisaväärtusena moodulvormi paindlikkus ja väiksemad paigaldusjäägid.

 • Coral Logo Forbo B
  Coral Logo

  Coral Logo

  Great looks for a great welcome. Forbo offers a bespoke print and cut-out design service to create your own unique entrance mat. Coral Logo is designed to the same standards as our regular Coral entrance flooring, which means it will retain its looks whilst keeping out dirt and moist for years to come.

  Depending on your design, you can choose between a printed mat or a mat with a cut inset logo.

Teave Corali kohta

Corali sissepääsu põrandakate

Nüüdisaegses hoonete sisekujunduses on oluline osa hea kvaliteediga sissepääsumattide süsteemil. Pidades kinni kuni 95% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võivad meie Corali sissepääsuala põrandad vähendada puhastuskulusid kuni 65% ning vähendada märkimisväärselt libisemisriski.

Forbo Coral tagab ülihead tulemused isegi kõige raskemas keskkonnas. Olgu tegu vihma, lume või pinnasega, Coral hoiab õue toast väljas. Corali sissepääsuala põrandad on äärmiselt funktsionaalsed ja moodustavad tänu oma suurele kujundusvalikule alati hoone sisekujunduse lahutamatu osa.

Coral on peaaegu 50 aastat olnud tekstiilist sissepääsuala põrandakatete valdkonnas rahvusvaheline turuliider ja pakub teile nüüd suuremat valikut kui kunagi varem. Kollektsiooni iga üksik sari on mõeldud toime tulemiseks erineva määrdumisviisiga, sest iga sissepääs on ainulaadne ja oma nõuetega.

Sissepääsupiirkondade lehelt saate vaadata, milline Corali toode sobib kõige paremini teie sissepääsuala jaoks.

Kõik Corali sarjad liigituvad kulumiskindluselt tekstiilist põrandakatete kõrgeimasse klassi: klassi 33.

Coral Welcome 3205

Video

Corali video

Vaadake meie Corali videot, et teada saada, miks on tähtis kasutada hoones Corali sissepääsuala põrandakattesüsteemi.

Brošüür

Brošüür

Lisateabe saamiseks Forbo Corali sissepääsuala põrandamattide kohta laadige alla meie brošüür siit. Coral brochure

Coral brochure

Keskkond

Coral ja keskkond

Alates sellest, kuidas need tehtud on, ja lõpetades sellega, kuidas need toimivad, valmistab Forbo Flooring Systems väljapaistvalt häid tooteid, mis on tõeliselt säästvad.

Kogu ulatuses taastuvatest loodusvaradest saadav taastuvenergia
Kogu meie ostetud elektrienergia pärineb taastuvatest loodusvaradest. See tähendab, et meie Corali tootmisrajatised on osa tõhusast keskkonnajuhtimissüsteemist ja sertifitseeritud ISO 14001 kohaselt.

Ei mingeid jäätmeid prügilasse
Corali tootmistehases välditakse peaaegu täielikult prügilajäätmete tekkimist.

PET-pudelid
Meie sissepääsuala põrandakatte Coral Welcome põhimik on valmistatud ringlussevõetud PET-pudelitest.

Jäätmete korduvkasutamine
Kõik Corali tootmise lõngajäätmed võtab lõngatarnija korduvkasutusse. Keskkonnamõjude vähendamise uute võimaluste otsingud on tihendanud meie koostööd tulevikku vaatavate tarnijatega, kes suudavad lisada oma materjalidesse üha enam taaskasutatavaid tooraineid.

Econyl®-kiud
Paljude meie Corali sissepääsuala põrandakatete valmistamiseks kasutatakse Econyl®-kiudu, mis on tehtud kasutatud ja hüljatud kalavõrkudest. Econyl®-i kasutamine on võimalus vähendada olemasolevaid jäätmeid, vältida tootmisega seonduvat lisareostust ning vähendada loodusvarade ja energia tarbimist.

Coral & the environment

Corali kalkulaator

Corali kalkulaator

Sisestage mõned andmed oma sissepääsuala põrandakatte kasutuse kohta ja Corali kalkulaator annab nõu, milline on teie kasutusotstarbeks parim Corali sissepääsuala põrandakate. Corali kalkulaator

Coral calculator