Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
mix

Uuenduslik, partiideta, juhusliku paigutusega vaibaplaat Tessara Mix tekitab iga kord liitekohtadeta paigalduse mulje. Selle pehmelt geomeetrilised kujundid varjavad nutikalt plaadiservad ja paigaldussuuna ning loovad klassikalise moodsa ilme.

Mix ühendab nurgelise raamistiku sees tooni ja varjundi, kasutades mitut vaibakonstruktsiooni ning luues nõnda omanäolise, atraktiivse ja äärmiselt komplementaarse põrandalahenduse. Kavandatud kasutamiseks äri-, esindus- ja avalikes interjöörides, on Mix saadaval 15 moodsas värvitoonis. Juhuslikult geomeetriline maitsekus täiustab igas suuruses interjööri põrandapinda alates intiimsetest koridoridest kuni laiade avatud planeeringuga kontoriteni.

Toode

Tessera Mix

  Plaatvaiba konstruktsioon

  juhusliku paigutusega, partiideta

  Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks.
  Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta plaadi sarjad on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil.

  Random-Lay_Batchless

  Tehnilised andmed

  Tehnilised andmed

  Laadige alla Tessera Mix technical specifications

  Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus