Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
mix

Uuenduslik, partiideta, juhusliku paigutusega vaibaplaat Tessara Mix tekitab iga kord liitekohtadeta paigalduse mulje. Selle pehmelt geomeetrilised kujundid varjavad nutikalt plaadiservad ja paigaldussuuna ning loovad klassikalise moodsa ilme.

Mix ühendab nurgelise raamistiku sees tooni ja varjundi, kasutades mitut vaibakonstruktsiooni ning luues nõnda omanäolise, atraktiivse ja äärmiselt komplementaarse põrandalahenduse. Kavandatud kasutamiseks äri-, esindus- ja avalikes interjöörides, on Mix saadaval 15 moodsas värvitoonis. Juhuslikult geomeetriline maitsekus täiustab igas suuruses interjööri põrandapinda alates intiimsetest koridoridest kuni laiade avatud planeeringuga kontoriteni.

Toode

Tessera Mix

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Tessera brošüür

Plaatvaiba konstruktsioon

juhusliku paigutusega, partiideta

Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks.
Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta plaadi sarjad on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil.

Random-Lay_Batchless

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Technical specifications

Tessera Mix

LRVs

LRVs