Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
create space 2

Omades mitmekülgset geomeetrilist triibukujundust ja moodsat paletti 15 värvitoonist, lisab Create Space 2 stiilsust ja loomingulisust igas suuruses põrandakavale.

Create Space 2 vaibaplaadid on kujundatud niimoodi, et need annavad maksimaalse paindlikkuse igale sisseseadele, sest neid saab sobitada erinevates stiilides, sealhulgas rullvaiba moodi, suunavabalt (vähendab paigaldusjääke piirini, mis on alla 2%), malekorras või poolnihkes. Igaüks neist loob väga moodsa ja eripärase mulje.

Toode

Tessera Create Space 2

  Puhastus ja hooldus

  Forbo põrandahooldusmeetod Tessera

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles

  Plaatvaiba konstruktsioon

  Silmusvaiba ehitus

  Tavapärase silmusehitusega plaatvaibad on loodud säilitama oma hea välimuse hoonete kõige nõudlikemates suure käidavusega kohtades nagu vastuvõtualad. Tekstuursed silmusplaatvaibad pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava ehitusega.

  Loop pile construction

  Ökomärgised & sertifitseerimine

  EPD 100% läbipaistvus

  Forbo kasutab oma plaatvaipade keskkonnasõbralikkuse tõestamiseks mitmeid hindamissüsteeme. Esimene on Life Cycle Assessment (LCA), elutsüklipõhine hindamine, mis tuleneb keskkonnatundlike toodete deklaratsioonist (Environmental Product Declaration (EPD)).
  See läbipaistev ja kolmandate osapoolte poolt kinnitatud deklaratsioon põhineb keskkonnamõjude hindamise tehnoloogial ja on seotud toote kogu elutsükliga alates tooraine hankimisest, materjali töötlemisest, tootmisest, levitamisest, kasutamisest, hooldusest ja parandamisest kuni lõpuni ära kasutamise või taaskasutusse saatmiseni.
  See hindamistehnoloogia arvestab kõigi järgmiste tegurite keskkonnamõjudega: tooraine hankimine, energiakasutus ja selle tõhusus, materjalide ja kemikaalide sisaldus, emissioon õhku, maapinda ja vette ning samuti prügi tekkimine.

  Meie plaatvaipade EPD

  GUT märgis
  Forbo Flooringu plaatvaibad on saanud GUT märgise. See tähendab, et kõik Tessera ja Westbondi kollektsioonid on läbinud viimase ja rangeima testi kemikaalide sisalduse ja emissiooni kohta, et tagada tarbijate turvalisus.

  Lisainfo GUT märgistuse kohta

  Meie plaatvaipade GUT sertifikaadid

  Environmental Product Declaration