Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
alignment

Alignment on keeruline ja nutika tekstuuriga lõigatud ja silmusvaibaplaat, mis on kujundatud täiendama enamikku moodsaid äriinterjööre. Mitmekõrguselised silmused annavad omalaadsele põrandakattele jõuliselt suunatud teema, mida on tempereeritud külluslikult lõigatud silmustest lõikuvate juhuslike vahetükkidega.

Tulemuseks on väga efektiivne rullvaiba mulje ja unikaalne lineaarne stiil, mis sobib ühtviisi nii avatud planeeringuga interjööridesse kui ka tagasihoidlikumatesse suletud ruumidesse.

Toode

Tessera Alignment

  Plaatvaiba konstruktsioon

  Lõigatud ja silmusvaip

  Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, mis pakub tavapärase silmusvaibatoote tugevust, ent koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma tundega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

  Cut-&-loop-pile

  Puhastus ja hooldus

  Forbo põrandahooldusmeetod

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles