Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
nexus

„Õige struktuur loob katalüsaatori, mille raames saavad vabalt tekkida ideed ja koonduda mõtted, ühinedes ja luues ühendusi; ideed, mis suudavad seejärel edasi areneda, moodustades vastastikku toimides uusi ühendusi ja saades keskmeks meie üha muutuvas võrgus“.

Tessera Nexuse vaibaplaadid ühendavad metalse võrkpealiskatte ja keeruka viirulise pinnaga aluspinna, luues ühenduste võrgu.

• Nexuse saab hõlpsalt kombineerida Allura Flexi vinüülplaatidega, kasutades sama liimi. Pole vaja üleminekuliiste, lisaprofiile ega tülikat aluspõranda rajamist.
• Nexus vastab Ska kriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.
• Sisaldab 59% ringlussevõetud materjali (massiprotsent).
• Täielikult ketrusvärvitud Invista Antron® Lumena polüamiid-6,6 lõngast, mis annab vastupidavuse ja värvikindluse.

Toode

Tessera Nexus

  Puhastus ja hooldus

  Forbo põrandahooldusmeetod Tessera

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles

  Plaatvaiba konstruktsioon

  Silmusvaiba ehitus

  Tavapärase silmusehitusega plaatvaibad on loodud säilitama oma hea välimuse hoonete kõige nõudlikemates suure käidavusega kohtades nagu vastuvõtualad. Tekstuursed silmusplaatvaibad pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava ehitusega.

  Loop pile construction

  Pildigalerii

  Tessera Nexus pildigalerii

  Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada innustust kujundusvõimalustest, mida pakuvad kollektsiooni Tessera Nexus põrandakatted.

  Tehnilised näitajad