Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
seagrass

Tessera Seagrass toob tarbija ette rafineeritud sarja joonelise Seagrassi kujundusega lauakujulistest plaatvaipadest. Seagrassi pakutakse lauakujuliste plaatidena mõõdus 100 x 20 cm, värvitoonid ulatuvad heledast tumedani. See võimaldab kujundada põranda mitmekesiselt ja loovalt.

Pehmelt viiruline välimus loob mugava ja rahuliku tunde, sobides ülihästi loodusliku ümbrusega. Tessera Seagrass sobib hästi kombineerimiseks Allura Flex LVT-ga. See annab veelgi enam võimalusi ainulaadse põrandakujunduse saamiseks.

Tessera Seagrass vastab Ska hindamiskriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele ja sisaldab 61% ringlussevõetud materjali.

Toode

Tessera Seagrass

  Puhastamine ja hooldus

  Puhastamine ja hooldus

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles

  Teave Tessera Seagrassi kohta

  Modulaarsus koos pehmelt viirulise välimusega

  Seal, kus saavad kokku linlik ääremaa ja külaserv, saab ilmsemaks looduse mõju. Jooned pehmenevad, reeglid muutuvad leebemaks ja jäigad konstruktsioonid arenevad uueks „maalinnaruumiks“. Tessera Seagrass kasutab seda mõju ja täidab need kujunduslikud äärealad, luues pehmelt viirulise, mugavust ja rahulikkust pakkuva ilme.

  Miks valida Tessera Seagrassi lauakujulised plaatvaibad?

  ● 12 loodusest inspireeritud värvitooni alates väga tumedast ja lõpetades üliheledaga.

  ● Lauakujuline, mõõduga 100 x 20 cm, võimaldab kujundada põrandaid mitmekesiselt ja loovalt.

  ● Lihtne kombineerida Allura Flexi vinüülplaatidega, kasutades sama liimi. Pole vaja üleminekuliiste, lisaprofiile ega tülikate ja kalliste aluspõrandate rajamist.

  ● Vastab Ska hindamiskriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.

  ● Sisaldab 61% taaskasutatud materjali.

  Tessera Seagrass 1644-3203-3224