Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
puzzle

Sarja Allura Puzzle plaatidel on ainulaadne pusletüki kuju, mis tagab tugeva ühenduse. Puzzle’i plaate saab paigaldada ilma liimita. Ühtlasi lisandub hõlpsa eemaldamise, taaskasutamise ja ringlusse võtmise eelis.

Puidu- ja betooniilmelisi kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse. Sobib ülihästi lahtiselt paigaldamiseks näiteks kontorisse, kaubanduskeskusesse või muudesse kaupluseruumidesse, kus on vajalik kiire või ajutine paigaldamine.

Toode

Allura Puzzle

  Teave Allura Puzzle’i kohta

  Allura Puzzle’i lahtise paigaldusega imitatsioonkatteplaadid

  Allura Puzzle koos Allura Clicki ja Allura Ease’iga moodustab meie Allura imitatsioonkatete valiku täielikult liimivabade imitatsioonkatete pakkumise. Sarja Allura Puzzle ainulaadse pusletüki kujuga plaadid saab kiirelt ilma liimita paika panna. Ühtlasi lisandub hõlpsa eemaldamise, taaskasutamise ja ringlusse võtmise eelis.

  Tänu selle põrandakatte suurepärasele mõõtmete stabiilsusele ja ülesehitusele ning spetsiifilisele tootmisprotsessile püsivad plaadid igal juhul tasapinnalisena. Lahtiselt paigaldatava põrandakatte korral on see tingimata vajalik. Tänu tugevale pusle moodi ühendusele saab neid plaate kasutada ka tiheda liiklusega alades.

  Puidu- ja betooniilmelisi kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse. Sobib ülihästi lahtiselt paigaldamiseks näiteks kontorisse, kaubanduskeskusesse või muudesse kaupluseruumidesse, kus on vajalik kiire paigaldamine, tuleb kasutada ajutisi põrandaid või eemaldada põrandakate kiiresti, kahjustamata aluspõrandat.

  Allura Puzzle on saadaval pusletükikujuliste plaatidena mõõduga 96 × 96 cm, 0,7 mm kulumiskihiga ja 5 mm paksusena.

  Allura Puzzle loose lay vinyl tile

  Leidke oma Allura lahendus

  Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

  KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

  Kuidas tellimust kirjeldada?
  Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
  DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
  DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
  DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
  FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
  FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
  CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
  EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
  PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

  Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

  Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Tehnilised andmed

  Allura technical specifications

  Paigalduse ja hoolduse

  Paigalduse ja hoolduse

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

  Allura