Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura puzzle

Allura Puzzle on saadaval 12 ilusa kujundusega, alustades realistlikest puiduimitatsioonidest ning lõpetades kivi- ja betooniefektidega.
Plaadid on tihedalt ühendatavad puslelaadse ühendusega, mis on pärast paigaldamist vaevu märgatav.
Paigaldamine on kiire ja lihtne, tänu sellele ei kulu tööks palju aega.
Allura Puzzle saab hakkama aluspõranda väikeste ebatasasustega, ei vaja kunagi paigaldamiseks liimi ja seda saab kasutada ka kõige nõudlikumas keskkonnas.
Allura Puzzle'i põrandad on täielikult taaskasutatavad ja sobivad seega ringmajanduseks.

Allura Puzzle'i kasutatakse sageli supermarketites, avalikes kohtades ja muudes suure kasutuskoormusega kohtades.
Põrand üllatab meeldivalt oma toimivuse, hea välimuse ning lihtsa ja kiire lahtiselt paigaldatavusega.

Toode

Allura Puzzle

    Infot Allura Puzzlest

    Lahtiselt paigaldatav tugevate pusleühendustega põrand

    Allura Puzzle'i ainulaadsed pusletükikujulised plaadid on lihtsasti paigaldatavad ilma liimita ning neid on kerge eemaldada, taaskasutada ja taastöödelda.
    Allura Puzzle'i põrandad nõuavad minimaalset aluspõranda ettevalmistamist, paigaldus on kiire ja need on kohe kasutusvalmis.
    Tugev ja stabiilne pusleühendus suurte plaatide vahel tagab suurepärase mõõtmete stabiilsuse.
    Ideaalne lahtiselt paigaldatuna suure kasutuskoormusega aladele, näiteks supermarketitesse ja muudesse avalikkesse kohtadesse.

    Allura Puzzle on saadaval 96 × 96 cm mõõtudes pusletükikujuliste plaatidena, mille kulumiskihi paksus on 0,7 mm ja kogupaksus 5 mm.
    Allura Puzzle kollektsiooni kuulub 12 erinevat kujundust.

    KESTLIKKUS
    • Paigaldatav liimita
    • Lihtne eemaldada, taaskasutada ja taastöödelda
    • Vajalik minimaalne aluspõranda ettevalmistamine

    DISAIN
    • Hästi tasakaalustatud palett realistlike puidu- ja betoonikujundustega
    • Ideaalne kaubanduses ja kiirete ajutiste põrandalahenduste jaoks
    • Suured plaadid

    KVALITEET
    • Sobib suure kasutuskoormusega aladele tänu tugevatele pusletüüpi ühendustele
    • Püsib tasasena – garanteeritud
    • Paigalda ja kõnni

    Allura Puzzle loose lay vinyl tile

    Pildid ja videod

    Allura Puzzle - pildid ja videod

    Allura Puzzle'i kollektsioon sisaldab tasakaalustatud valikut, mis koosneb 12 puidu- ja betooniimitatsiooniga kujunduslahendusest, mis sobivad mitmesugustesse kasutuskohtadesse.
    Avage allolev pildigalerii ja laske end inspireerida võimalustest, mida Allura Puzzle'i lahtiselt paigaldatavad vinüülplaadid pakuvad.

    Täpsustused

    Allura_60063_60061

    Paigaldus ja hooldus

    Allura Dryback and Coral entrance flooring

    NCS ja LRV

    NCS-i koodid ja valguspeegeldustegur

    Laadige siit alla Allura NCS-i ja LRV dokument Allura Puzzle NCS & LRV

    LRV
    Arhitektuuris tähendab valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määra protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid värvitooni valiku otsuseid. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõigile Forbo toodetele on märgitud valguspeegeldustegur. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

    NCS
    NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määranud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

    Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et määrata kindlaks värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel saab värve ja värvirühmi määrata ja sobitada olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõigile Forbo toodetele on märgitud NCS-i kood. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

    Allura NCS & LRV