Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
flex material

Kollektsioon Allura Flex Material pakub huvitavaid marmori-, metalli- ja tsemenditekstuure, aga ka jõulisi betooni- ja kivimustreid. Tagasihoidlikud värvitoonid pakuvad kujundusvõimalusi igasugust tüüpi ruumide tarbeks. Kujundused on saadaval 50 × 50 cm ja 100 × 100 cm plaatidena.

Need lahtise paigaldusega kvaliteetsed stabiilsete mõõtmetega heterogeensed plaadid saab paigaldada nakkeainega. See annab vastuse mitmele olulisele küsimusele, näiteks kuidas hoida kokku väärtuslikku aega ja lühendada ooteaega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Toode

Allura Flex Material

  Teave Allura Flexi kohta

  Allura Flexi lahtise paigaldusega tippklassi plaadid

  Allura Flex on stabiilsete mõõtmetega heterogeensete kvaliteetplaatide ja -laudade kollektsioon, mis paigaldatakse lahtiselt ja kleebitakse põrandale nakkeainega. Tänu nakkeainega paigaldamisele lahenevad Allura Flexi imitatsioonkatteplaatide kasutamisel paljud praegused ja tulevased probleemid. Vastuse saavad näiteks küsimused, kuidas hoida kokku väärtuslikku aega ja lühendada ooteaega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

  Allura Flex on loodud kujundusest, kvaliteedist ja kasutuslihtsusest vaimustudes.


  VAIMUSTAV KUJUNDUS
  ● 50 tooteartiklist koosnev sari pakub kõige tõetruumaid kollektsioonidest Wood ja Material pärinevaid kujundusi, mida leiab vaid Forbo toodete hulgast.
  ● Mõõtude valik, mis sisaldab XL-variante ja kalasabamustriks sobivat kuju, pakub lõputuid võimalusi omaenda ainulaadse põrandakattekontseptsiooni loomiseks.
  ● Allura Flexi imitatsioonkatteplaate võib paigaldada kõrvuti meie Tessera ja Flotexi laua- ja plaadisarjaga. Saab kasutada sama nakkeainet ja ühtse põrandakujunduse loomiseks pole vaja üleminekuribasid.

  VAIMUSTAV KVALITEET
  ● Tänu funktsionaalsetele kihtidele, mille keskel paikneb väga tugev klaasfiiberpõhimik, on Allura Flex äärmiselt stabiilne põrandakate.
  ● Võimalus valida 1 mm kulumiskiht tagab turu parimad tehnilised andmed ning tugevad ja vastupidavad lahtise paigaldusega plaadid.
  ● Aluspõhja eriline ehitus lisab mugavust ja aitab vähendada löögimüra.

  VAIMUSTAV KASUTUSLIHTSUS JA KESKKONNAHOID
  ● Lihtne ja kiire paigaldamine. Vaja läheb vaid nakkeainet, mis tagab aga pikaajalise toimivuse.
  ● Täiesti ftalaadivaba, üliväike heide siseruumidesse ja toodetud täies ulatuses taastuvenergia abil.
  ● Aluspõhi koosneb 25% ulatuses kontrollitult ringlussevõetud sisust, mis tagab väiksema keskkonnamõju.

  Allura Flexi valmistavad vaimustusega ja teadmistele tuginedes meie Forbo spetsialistid. Vaadake uhkete Forbo töötajate lugusid, kus nad räägivad, millise vaimustusega nad valmistavad meie Allura imitatsioonkatteplaate.

  Allura Flex product construction

  Leidke oma Allura lahendus

  Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

  KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

  Kuidas tellimust kirjeldada?
  Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
  DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
  DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
  DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
  FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
  FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
  CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
  EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
  PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

  Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

  Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Tehnilised andmed

  Allura technical specifications

  Paigalduse ja hoolduse

  Paigalduse ja hoolduse

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

  Allura