Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

surestep
decibel

Üks sari tagab nii mürasummutuse kui ka libisemiskindluse.

Surestep Decibel on tõeline turvapõrandakate, mis vastab tervisekaitseameti nõuetele, tagab säästliku ja klassi R10 nõuete kohase libisemiskindlusega jalgealuse, kaunid kujundused ja löögimüra vähendamise kuni 17 dB võrra.

Toode

Surestep Decibel

  Kollektsioon

  Ohutus. Kujundus. Usaldus

  Meie Stepi kollektsioon on igati ainulaadne. See on erakordse libastumiskindlusega (kuni R12) ja rikkalike kujundusvõimalustega kestev põrandakate. PUR Pearli pind tagab pikaajalise ja silmapaistva välisilme ning sobivuse.

  Kollektsioon on jagatud kolme sarja: Surestep (R10), Safestep (R11, R12) ja Wetroom

  Surestep
  Libastumiskindlus R10: kõik Surestepi tooted on rikastatud libastumisvastaste osakestega ja on kasutatavad igasugust tüüpi käimisaladel, kus libastumisoht võib suureneda. Tüüpilised kohad on suure käimiskoormusega alad, koridorid, kaldteed, eripiirkonnad, nagu kohvinurgad, pesu-, tualettruumid, käsitöötoad ja avalikud ruumid.

  Safestep
  Safestepi tooted sobivad aladele, kus põranda juhusliku, avariilise või pideva saastatuse tõttu võib tekkida suurenenud libisemisoht. Nendes kohtades ei ole töökeskkonna eripära tõttu lihtsalt võimalik pritsmeid vältida. Tüüpilised kohad on köögid, väikesed toiduainetööstused, lillepoed ja aianduskeskused.

  Wetroom
  Wetroomi põrandakattetooted on loodud kasutamiseks niisketes piirkondades, kus vesi on sageli põrandal ja inimesed kõnnivad paljajalu, või kus kõnnitakse nii paljajalu kui ka jalatsites. Tüüpilised kohad on duširuumid, veepargid/ujulad, riietus- ja vahetusruumid.

  1180x664_Surestep_Digital-print_1799_B.jpg

  Kus mida kasutada?

  Kus mida kasutada?

  Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete kohaselt. Kõik Stepi kollektsiooni tooted täidavad ja ületavad rangeid töötervishoiu ja -ohutuse ning Euroopa standardite nõudeid.

  Surestep - üldalad ja suure libastumisriskiga pritsmealad.

  Safestep R11 - juhusliku või alalise saastatuse tõttu suure libastusriskiga alad.

  Safestep R12 - kergetööstuse alad.

  Surestep Laguna - märgruumide alad, valdavalt paljajalu, aga ka jalatsitega liikumiseks.

  Safestep Aqua - veekeskuste, duširuumide ja ujulate alad.

  Safestep Aqua 180232 taupe & 180482 greige

  Libastumiskindlus

  Libastumiskindluse selgitus

  Libastumiskindluse tagamiseks lisatakse tootesse osakesi, et vastata standardi EN 13845 nõuetele. Nimetatud standard täpsustab nõuded, mida tuleb täita, et tagada pidev libastumiskindlus erinevate kasutuskoormuste korral. Kõik Stepi põrandad on kooskõlas standardiga EN 13845.

  Põrandate libastumiskindlust hinnatakse sageli R-skaala abil, mis tugineb standardil DIN 51130. Libastumiskindlust mõõdetakse õliga kaetud kaldteel erinevate nurkade all ja nende tulemusel määratakse erinevad libisemisklassid. Klassidega R10 kuni R12 Step Safety põrandakatete ulatuslik valik on mõeldud kasutamiseks aladel, kus käiakse jalatsitega.

  Paljajalu kasutatavatel aladel rakendatakse standardit DIN 51097. Katsetusmeetod on sarnane standardiga DIN 51130, kuid seekord uhatakse toodet seebiveega, mis on paljajalu rakendustes palju olulisem katsetusmeetod. Stepi sari pakub samuti ainulaadseid lahendusi paljajalu kasutatavatele aladele, kus on nõutav kõige kõrgem libastumiskindluse klass. Iga rakenduse jaoks kõige õigema Stepi põrandakatte valimisel saab oluliselt vältida võimalikke libastumisest tulenevaid õnnetusi.

  Slip resistance explained

  Tehnilised näitajad

  Eternal TS image