Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Sarlon 15 dB akustiline vinüül

Kompromissitu hübriidlahendus. Sarlon 15 dB on ainulaadne põrandakattelahendus kohtadesse, kus on suuremad nõudmised helisummutusomadustele ja koormustaluvusele. Tänu XtremPUR™-i kemikaalikindlusele, lihtsale hooldusele, püsivatele toimivusnäitajale ja suurepärasele jääktäkkekindlusele on see ideaalne lahendus nõudlikku keskkonda. Kollektsiooni kuulub rohkem kui 90 toodet neljas eri kujunduses: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Sarlon 15 dB akustiline vinüül
 • Sarlon 15 dB akustiline vinüül
 • Sarlon 15 dB akustiline vinüül
 • Sarlon 15 dB akustiline vinüül
 • Sarlon | Modul'up 9201 light hybrid wood concrete
  Sarlon Wood 15dB

  Sarlon Wood 15dB

  Sarlon Woodi tootevalik loob sooja õhkkonna kõikjal, kus seda vaja läheb. Selles on ühendatud puitpõranda ehe ja looduslähedane välimus ning tippkvaliteediga vinüülpõrandakatte eelised.
  Valikusse kuuluvad mitmekesised puiduilmelised mustrid ja nendega sobivad värvitoonid, sealhulgas kujundus Chill Oak, mille laudade värvitoon tõetruult varieerub. Hybrid Wood Concrete on tõeliselt silmatorkava disainiga – siin on kalasabamustris puit pandud kokku piklike betoonplaatidega, ja see sobib hästi kokku nii puidu- kui ka betooniilmeliste kujundusvariantidega. Korduva osa mõõtmed on 300 × 200 cm.

 • Sarlon | Modul'up 761 concrete steel
  Sarlon Material 15dB

  Sarlon Material 15dB

  Kollektsioon Sarlon Material pakub moodsaid mustreid, mille loomisel olid inspiratsiooniks populaarsed põrandakattematerjalid, näiteks tsement, betoon, kivi ja tekstiil. Tsemendi- ja betooniilmelised mustrid on kõrgelt hinnatud ja laialt kasutusel. Nüüd kuulub sarja ka õrnalt metalne Slabstone, loomulik ja elav kivi välimusega Stromboli ning hübriidne betooni- ja kiviefektiga Dissolved Stone. Nairobi ja Canvas kasutavad eri mastaabis ja keerukusega tekstiilikoe efekti. Mõlemad mustrid sobivad värvitoonide kombinatsioonilt väga hästi kohtadesse, kus on vaja tagasihoidlikku kontrasti.

 • Sarlon | modul'up 9100 multi color splash
  Sarlon Colour 15dB

  Sarlon Colour 15dB

  Sarlon Colour pakub värvikat valikut ühtlase ja peene tekstuuriga kogu pinda katvaid kujundusi. Uni ja Stardusti kujundus kasutab värvilist kulumiskihti. See annab intensiivse sügava värvitooni efekti. Tootesari kajastab värvilahenduste uusimaid arengusuundi ja seda on lihtne kombineerida peaaegu kõigi kujundustega kogu kollektsioonis. Mängulise Color Splashi mustrist õhkub värvikat positiivsust. See orgaaniline, julge ja värvikaküllane kujundus hõlmab 24 värvitooni ja korduva osa mõõtmed on 600 × 200 cm.

 • Sarlon | Modul'up 9309 dark kubik
  Sarlon Graphic 15dB

  Sarlon Graphic 15dB

  Sarlon Graphicu tootevalik hõlmab imelisi graafilisi ja orgaanilisi mustreid, mis mõjuvad põrandal ülimalt omanäoliselt. Topography ja uue Doodle’i käsitsi joonistatud tekstuur kandub terratso graafilise tõlgendusena üle Graphito mustrisse. Terrazzo on loodud päris kivide järgi. Kõige julgem on Kubik, milles sulanduvad kokku Doodle’i ja Graphito mustrid. Kõik Graphicu tooted annavad inspiratsiooni kollektsiooni muude osadega kombineerimiseks.

Teave Sarlon 15 dB kohta

Teave Sarlon 15 dB kohta

Kompromissitu hübriidlahendus.
Meie Sarlon 15 dB põrandakate on turul ainulaadne. See on mõeldud just väga nõudlike olukordade jaoks, kus koormus ja käidavus on suured, ning pakub samal ajal väga häid helisummutusomadusi ja toimivusnäitajaid, mida võiks tavaliselt oodata kompaktselt põrandakattelt. Tõeline kompaktne helisummutav põrandakate.

Tootevalikusse kuulub üle 90 toote, mis on jaotatud erilaadse kujundusega sarjadeks Wood, Colour, Material ja Graphic, ning seda on juba aastaid edukalt kasutatud mitmesugustes nõudlikes projektides.

Tänu laiale mustrite ja värvitoonide valikule sobivad selle kollektsiooni põrandakatted paljudesse dünaamilistesse keskkondadesse. XtremPUR™-i kaitsekiht, mille koos uue kollektsiooniga turule toome, tagab paljudeks kasutusaastateks kvaliteetse toimimise ja lihtsa hoolduse.

Sarlon 15 dB on tunnustatud põrandakattelahendus kohtadesse, kus kasutatakse raskeid ratastega seadmeid, näiteks haiglakoridoridesse.

Sarlon 15 dB pakub järgmist:
• 15 dB löögiheli summutusvõime,
• suurepärane jääktäkkekindlus,
• uuenduslik XtremPUR™-i kaitselakk, mis tagab kauakestva toimivuse,
• libisemiskindlus R10,
• oma klassi parim vastupidavus kemikaalidele,
• sertifitseeritud antibakteriaalne toime,
• väga väike lenduvate orgaaniliste ühendite üldsisaldus (alla 0,01 mg/m2),
• matt pealispind,
• täiustatud kriimustuskindlus,
• ftalaadivaba põrandakate.

Sarlon 3812 grey cristal

Müra summutus ja täkestus

Müra summutus ja täkestus

Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

Ruumisisese löögimüra summutus
Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

Löögimüra summutus
Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

Täkestus
Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

Sarlon 19 dB
Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

Sarlon 15 dB
Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

Sarlon acoustic flooring

Mitmekesisuse kontseptsioon

Mitmekesisus, üheskoos parem

Sarlon 15 dB on osa meie uuest kontseptsioonist „Mitmekesisus, üheskoos parem“: üks kujunduskontseptsioon, mis hõlmab enneolematult paljusid erilaadseid põrandakattetooteid – helisummutavaid, kompaktseid, liimitavaid või täiesti lahtiselt paigaldatavaid.

Selle kontseptsiooni alla kuuluvad meie helisummutavate põrandakatete kollektsioonid Sarlon 15 dB ja 19 dB ning Modul'upi lahtiselt paigaldatavad põrandakatted. Need tootevalikud pakuvad funktsioonilist mitmekesisust, kuid neid seob üks värvilahenduste kontseptsioon. See värvilahenduste kontseptsioon hõlmab üle 90 värvitooni ja mustri.

See tähendab, et erinevad tootevalikud saavad üksteist täiendada, ja kui projekti jaoks läheb vaja eri omadusi, on alati võimalik kombineerida erinevaid põrandakattetooteid, olgu need siis lahtiselt paigaldatavad, helisummutavad või kompaktsed.

Sarlon ja Modul'up on üheskoos paremad.

Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

Sarlon diversity

XtremPUR™

XtremPUR™ – kindel kaitse

Kõiki Sarloni kollektsiooni tooteid katab XtremPUR™. See on äärmiselt hästi toimiv kaitselakk, mis tagab parima võimaliku kaitse plekkide, lohistamisjälgede ja kriimustuste vastu ning annab kauni mati pinna.

Plekikindel
XtremPUR™-i lakk tagab parima võimaliku kaitse plekkide vastu. Meie Sarloni põrandakatted sobivad ideaalselt tervishoiuasutustesse, kus plekke võivad tekitada mahaloksunud kemikaalid.

Kerge puhastada minimaalse aja- ja rahakuluga
XtremPUR™ loob pinnale ruumilise kaitsekihi, mis tõrjub mustust nagu tõeline kilp. Põrandat on kerge puhastada, ei lähe vaja vaha ega läiget. See säästab põrandate puhastamisel ka aega ja raha.

Vastupidav ja kauakestev
Järeleproovitud kõige raskemates ja agressiivsemates tingimustes. XtremPUR™-i pinnakaitse tõrjub suurepäraselt lohistamisjälgi ja kriimustusi. XtremPUR™ on kõige vastupidavam lahendus. See püsib kaua kaunis, isegi suure käidavusega kohtades ja nõudlikel aladel.

Matt pealispind
XtremPUR™ parandab põranda välimust, andes sellele tõetruuma ilme ja vähendades läiget.

Xtreme PUR protection

Pildid ja video

Sarlon pildid ja video

Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

Tehnilised andmed

Sarlon | Modul'up technical specifications table