Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Eternal disainvinüülkate

Nautige Eternal vinüülpõrandakatet. Alati ja igal pool.
See vinüülkatete kollektsioon on loodud väga erinevate kasutusalade jaoks. Tänu mitmekesisele värvi- ja mustrivalikule on võimalik igale ruumile anda just soovitud välimus. Eternal on oivaline lahendus, mida naudite alati ja igal pool – tööl, koolis või spordisaalis. See on põrand, millel tunnete end kindlalt alati ja igas olukorras.

 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal disainvinüülkate
 • Eternal_40332
  Eternal Colour

  Eternal Colour

  Eternal Colouri vinüülkatted paistavad silma mitmekesise värvi- ja mustrivalikuga. Nende täismaterjalist kulumiskihiga toodete valikus on 29 neutraalset ja sügavat tooni.

 • Eternal Material 12472
  Eternal Material

  Eternal Material

  Eternal Materiali vinüülpõrandakatete kollektsioon pakub mitmesuguseid mustreid, mis imiteerivad populaarseid põrandakattematerjale, näiteks kivi, metalli ja marmorit. Need annavad kõigile ruumidele maheda ja väljapeetud üldilme – alati ja igal pool.

 • Eternal Wood 36022
  Eternal Wood

  Eternal Wood

  Eternal Wood on välja töötatud, et ühendada puitpõrandate looduslähedane ja ehe välimus ning kvaliteetsete vinüülpõrandate eelised. Kõik Woodi tooted on rustikaalse ja looduslähedase ilmega, mida täiendab minimalistlik Woodi viimistlus. Tänu puidustruktuurile sobivad need pea kõigisse ruumidesse.

Lähemalt Eternal

Lähemalt Eternal

Eternal on heterogeenne vinüülpõrandakate, mis vastab eri tegevusvaldkondade ja erinevate kasutusviisidega ruumide vajadustele alati ja igal pool. See loob paremad tingimused töötamiseks, igapäevaeluks, suhtlemiseks, lõõgastumiseks, paranemiseks, õppimiseks ja mängimiseks. Forbo Flooring Systems pakub kolme Eternali kollektsiooni: Colour, Material ja Wood. Neid võib omavahel kombineerida või kasutada eraldi.

Eternal kollektsiooni tooted on end tõestanud töökindla ja kauni lahendusena. Teile on tagatud ...
- esmaklassiline kujundus
- esmaklassilised kasutusomadused
- esmaklassiline jätkusuutlikkus

Esmaklassiline kujundus
Meie ettevõttesisene disainispetsialistide meeskond on loonud väga tõetruu välimusega materjalid, mis vastavad ka kõige kõrgematele esteetilistele nõudmistele ja sobivad kõigisse ruumidesse.

Esmaklassilised kasutusomadused
Tänu tasakaalus ehitusele ja kalandreeritud aluskihile on Eternali tooted suurepärase jääkvajumiskindlusega.

Esmaklassiline jätkusuutlikkus
Eternali tooted ei sisalda ftalaate, lenduvate saasteainete heitkogus on madal ning neid on lihtne puhastada. Tootmises taaskasutatakse aluskihi materjale ning tänu tasakaalus ehitusele ja funktsionaalsetele kihtidele kestavad need tooted kogu elu.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Disain

Esmaklassiline disain

Forbo kollektsiooni Eternal kuuluvad kordumatu kujundusega tooted, mis on välja töötatud ettevõtte sees ja paistavad silma Forbole iseloomuliku disainikeelega. Kollektsioonis on reljeefse struktuuriga tooted, mis tagavad iseäranis autentse üldmulje. Eternali toodetel Wood ja Material on eriti suur mustri kordumislaius (1,50 m), mis tagab veelgi loomulikuma välimuse. Kõiki Eternali kollektsiooni tooteid saab omavahel kombineerida.

Tõetruu välimus
Eriti eheda ilmega tooted Wood ja Material tagavad igas olukorras stiilse ja maitseka tulemuse.

Laia värvi- ja mustrivalikuga põrandakattematerjalid
Kuna pakume laias valikus suure ja väikese valguspeegeldusteguriga tooteid, on lihtne leida lahendus, mis seintega
sobib.

Polüuretaanviimistlus
Peale selle, et Pearl polüuretaanviimistlusega põrandakatteid on kerge puhastada ja need on väga vastupidavad, jätavad need ka mati ja loomuliku üldmulje. Katsed näitavad, et Woodi ja Concrete’i polüuretaanviimistlusega põrandakatteid on sama lihtne puhastada kui neid, mis on Pearli polüuretaanviimistlusega, ning lisaks on need iseäranis tõetruu välimusega.

Eternal Wood 10842 & Eternal Wood 10852 & Eternal Colour 40562

Kasutusomadused

Esmaklassilised kasutusomadused

Põrandakattematerjali kasutusomadustel on tähtis osa eeskätt äripindadel, mis on suure käidavusega. Põranda kasutuskindlus oleneb nii materjalisisestest kui ka -välistest teguritest. Pöörame suurt tähelepanu Eternali toodete kvaliteedile ning anname teile nõu, kuidas tulla toime selliste välisteguritega nagu mustus ja puhastusvahendid. Eternali tooted on teistest vinüülpõrandakatetest kvaliteetsemad mitmel põhjusel.

Aluskiht
Eternali toodetel on kalandreeritud aluskiht, mis tagab suurepärase jääkvajumiskindluse: see on suur eelis kohtades, kus sageli mööblit liigutatakse. Meie toodete jääkvajumise keskmine näitaja 0,02 mm on turu parim. Reljeefne aluspõhi tagab eriti hea nakkuvuse aluspõrandaga. Tänu tasakaalus ehitusele ei kipu paanid kaarduma ning nii püsivad põrandad kaunid ja siledad.

Polüuretaanlakk
Enne pressimist kantakse materjalile tugevat, kuid elastset lakki, mis tagab kogu paani laiuses ühtlaselt head kasutusomadused. Tänu kahekordsele täiustatud kaitselakkimisele, mis ei vähenda materjali suurepäraseid kasutusomadusi, on pealispind veelgi tugevam.

Kvaliteetne klaasfiiber
Kvaliteetne klaasfiiber tagab igakülgse mõõtmete stabiilsuse. Klaasfiibrit immutatakse kaks korda, et oleks garanteeritud mõõtmete esmaklassiline stabiilsus ja et ennetada kihistumisvõimalust.

Pigmenteeritud pealiskiht
Eternal Colouri toodetel on pigmenteeritud pealiskiht, mis tagab, et värvide kirkuse ja optimaalse valguskindluse.

Eternal Material 13002 & Eternal Wood 13952

Säästvus

Esmaklassiline säästvus

Forbo Flooring Systems soovib hoida keskkonda, tootes põrandakattelahendusi nii säästvalt kui võimalik. Meie uurimis- ja arendusmeeskond otsib pidevalt viise, kuidas muuta meie tooteid aina säästvamaks. Eternali homogeensed vinüülpõrandakatted paistavad silma mitmesuguste omadustega, mis aitavad luua parema elu- ja töökeskkonna.

Ei sisalda ftalaate
Ftalaadid on tööstuskemikaalid, mida lisatakse plastidele nende elastsuse, läbipaistvuse, vastupidavuse ja pikaealisuse suurendamiseks. Loomadel tehtud uuringud näitavad, et ftalaadid võivad kahjustada maksa, neerusid, kopse ja reproduktiivorganeid. Eternali põrandakattelahendused (ja teised meie vinüülpõrandakatted) on 100% ftalaadivabad.

Väike lenduvate saasteainete heitkogus
Võrreldes teiste heterogeensete vinüültoodetega on lenduvate saasteainete heitkogus väike: TVOC-näitaja on < 20 µg/m³, samas kui kehtiv piirväärtus on ≤ 1000 µg/m³.

Materjalide korduskasutamine
Eternali põrandakatete aluspõhi koosneb kuni 60% ulatuses taaskasutatud materjalist. See tähendab, et kõik tootejäägid võetakse uuesti kasutusse.

Lihtne puhastada
Tänu laki ja Pearl- viimistluse kombineerimisele on põrandakatteid lihtne puhastada. Pearli polüuretaanviimistlus hoiab põrandad pikki aastaid kaunid. Woodi ja Concrete’i minimalistlikud viimistlused on välja töötatud just selleks, et tagada nii pilkupüüdev välimus kui ka suurepärane puhastatavus. See vähendab vajadust kemikaalidega puhastamise järele ja pikendab põranda kasutusiga.

Recycled content in backing Eternal

Kohandamine

Vabadus värvide valikul

Eternali kollektsioonis on neli toodet, mida saab kohandada teie soovide järgi.

Mänguliste tunnuskujundustega põrandakatted Colourful Planks, Terrazzo, Paint ja Rainbow annavad ruumidele täiesti uue näo, nii et laske oma fantaasial vabalt lennata ning looge isikupärane Eternali toode, mis sobib teie sisekujunduse ja eelistustega. Lõpptulemus on sama vastupidav ja sama suurepäraste kasutusomadustega kui teised Eternali tooted, aga valmistatud just teie jaoks!

Täpsemat teavet eridisain Eternali põrandakatete tellimise ja valmistamise kohta saate aadressilt www.eternalbespoke.com või võtke ühendust. See on lihtsamast lihtsam – loome teile meelepäraseid kujunduslahendusi nii väikeste pindade kui ka suurejooneliste projektide jaoks.

Eternal Colour 45132

Kasutusvaldkonnad

Alati ja igal pool

Forbo Eternali kollektsioon pakub rohkelt tõetruu välimusega põrandakatteid, mitmekesist värvivalikut ja fantaasiarikkaid digitaalselt prinditud mustreid. Eternali põrandakatted on funktsionaalsed ja praktilised, vastates eri kasutusaladel kehtivatele nõuetele.

Puhke- ja majutusasutused
Eternali sari pakub turul tõenäoliselt kõige suuremat valikut erinevaid materjale imiteerivaid, aga ka abstraktse mustriga põrandakatteid.

Hooldekodud
Eternali põrandakattematerjalid loovad üldkasutatavates ja eraruumides, vastuvõtualades ja sööklates hubase ja koduse miljöö.

Kaubanduspinnad
Ükskõik kas planeerite terve korruse või üksiku kaupluse põrandakujundust, pakub Eternal piisavalt valikuvabadust, et luua igati pilkupüüdev ostukeskkond.

Õppeasutused
Õppeasutuste põrandaid peaks olema lihtne hooldada ning need peaksid olema vastupidavad ja säilitama hea väljanägemise pikki aastaid.

Tervishoiuasutused
Eternali tooted täidavad kolm põhinõuet, mis kehtivad tervishoiuasutuste põrandakatete kohta: need on hügieenilised, aitavad pärssida bakterite paljunemist ning neid on lihtne hooldada ja puhastada.

Kontoriruumid
Kontor võiks olla enamat kui pelgalt koht, kus tööd tehakse: selleks tuleb luua tingimused, mis soodustavad vaimset tööd ja ergutavad mõttelendu. Eternal ei jäta teid seejuures hätta.

Kas tõesti alati ja igal pool? Toome teile ühe näite:

• Puhke- ja majutusasutused
Ärkamine hotellitoas
Kell 7.00

• Õppeasutused
Lapse viimine lasteaeda
Kell 8.00

• Kontoriruumid
Teel kontorisse
Kell 9.00

• Tervishoiuasutused
Töö arstikabinetis
Kell 10.30

• Kaubanduspinnad
Kingituse ostmine kallile inimesele
Kell 14.30

• Puhke- ja majutusasutused
Lõõgastumine joogastuudios
Kell 16.00

• Puhke- ja majutusasutused
Romantiline õhtusöök kahele
Kell 19.00

Eternal segments

Rohkem ideid

Fotod ja videod

Vaadake fotosid ja videoid, et tutvuda lähemalt Eternali heterogeensete vinüülpõrandakatetega.

Tehnilised andmed

Eternal Technical Specifications