Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
canyon

Meie uuenenud Sarlon Canyoni sarjas esitletakse 12 erksat värvitooni, mille abil saate luua põrandaid, mis ärkavad ellu. Mustrid näevad välja ühesugused, ent nende peen struktuur annab teie põrandale elava ilme.

Forbo Sarlon Canyoni põrandatel on 15 dB löögimüra summutusvõime.

Toode

Sarlon Canyon

  Kollektsioon

  Sarloni akustiline põrandakate

  .. viib müra summutamise uuele tasemele

  Müra vähendamine miinimumini võib ära hoida inimkehale kahjuliku mõju, nt unehäired, stressi, peavalu, mälu nõrgenemise, ärrituvuse või õppimisraskused. Seetõttu on müra summutavad omadused hoone projekteerimisel olulised.

  30-aastane kogemus akustiliste põrandakatete alal
  Akustilised põrandad on müra vähendamise võtmeteguriks. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandakatete alal. Meil on erialaseid teadmisi, mis lubavad meil toota oma klassi parimaid akustilisi põrandakatteid iga kasutusvaldkonna jaoks.

  Suurendab löögimüra summutusvõimet
  Sarloni akustilise vinüüli sarja põrandakatted on välja töötatud ja katsetatud löögimüra summutamiseks, aga ka suure käidavusega kaubanduspindade vajadusi arvesse võttes. Kõikidele kasutusvaldkondadele sobimiseks pakume Sarloni akustiliste vinüülide sarjas kahte tüüpi löögimüra summutusvõimet: 15 dB ja 19 dB.

  Mürasummutusvõime vs. jääktäkked
  Iga põrandakatte puhul võetakse arvesse kahte tegurit: löögimüra summutusvõime ja jääktäkked.

  Sarlon 19 dB
  Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

  Sarlon 15 dB
  Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Meie Sarlon 15 dB põrandad pakuvad teile parimat võimalikku akustilise põrandakatte lahendust, millel on väga hea jääktäkete kindlus.

  Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini. Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandakatete lahenduse.

  Uus kujundusidee
  Uue Sarloni kujundusidee tõttu loodud lisaväärtus tuleneb turu nõudmiste ja kliendi vajaduste ärakuulamisest ning esitleb turu parima kujundusega, kuid samas ka väga funktsionaalset akustiliste põrandakatete sarja.

  Meie uus Sarloni kollektsioon on tasakaalustatud ja hästi läbimõeldud sari, mis ahvatleb mõtlema kasutusvõimalustele. Lisaks mõningatele turu põnevaimatele kujundustele pakub see ka värvide ja kombinatsioonide valikut ning ükskõik milliste akustiliste põrandakatete nõuetele vastavat tootekonstruktsiooni.

  Sarlon best in class

  Müra summutus ja täkestus

  Müra summutus ja täkestus

  Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

  Ruumisisese löögimüra summutus
  Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

  Löögimüra summutus
  Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

  Täkestus
  Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

  Sarlon 19 dB
  Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

  Sarlon 15 dB
  Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

  Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

  Sarlon acoustic flooring

  Teabetrükis

  Sarlon

  Tehnilised andmed

  Sarlon Acoustic vinyl technical specifications

  Paigaldus ja põrandahooldus

  Sarlon cleaning & maintenance

  LRV & NCS-i koodide vahekaart

  LRV & NCS-i koodide vahekaart

  Laadige alla Sarlon LRV & NCS

  Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
  NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.
  „Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

  Sarlon LRV & NCS