Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustilised põrandakatted

Sarloni akustiline põrandakate

Meie uudsesse Sarloni akustilise vinüüli sarja kuuluvad põrandakatted on välja töötatud löögimüra summutamiseks, aga ka suure käidavusega kaubanduspindade vajadusi arvesse võttes. Meie Sarloni akustilisest vinüülist põrandatel on 15 dB ja 19 dB löögimüra summutusvõime ning need on saadaval rikkalikus värvi- ja mustrivalikus.

 • Sarloni akustiline põrandakate
 • Sarloni akustiline põrandakate
 • Sarloni akustiline põrandakate
 • Sarloni akustiline põrandakate
 • Sarlon Canyon orange 432246
  Sarlon Canyon

  Sarlon Canyon

  Meie uuenenud Sarlon Canyoni sarjas esitletakse 12 erksat värvitooni, mille abil saate luua põrandaid, mis ärkavad ellu. Mustrid näevad välja ühesugused, ent nende peen struktuur annab teie põrandale elava ilme.

 • Sarlon Cement medium grey 433572
  Sarlon Cement

  Sarlon Cement

  Sarlon Cement on meie akustilise vinüüli sarja kuuluv moodne betoonist põrandakate. Kuus tagasihoidlikku naturaalset värvitooni annavad põrandale naturaalse moodsa ilme.

 • Sarlon Code Zero lime 433208
  Sarlon Code Zero

  Sarlon Code Zero

  Sarlon Code Zero põrandakatte võtmesõnad on liikumine ja värv. Code Zerol on ainulaadne täpiline muster, mis annab põrandale elava ilme. Mustri värvitoonid harmoneeruvad mitmete teiste Sarloni akustilise vinüüli kollektsiooni kuuluvate sarjadega, et luua kauneid põrandakombinatsioone.

 • Sarlon Concrete silver 433771
  Sarlon Concrete

  Sarlon Concrete

  Sarlon Concrete on akustilise vinüüli sari, mis on kujundatud betooni ilme esiletoomiseks modernsetes büroo-, konverentsi- ja koolitusruumides.

 • Sarlon Cristal sky 433837
  Sarlon Cristal

  Sarlon Cristal

  Meie Sarlon Cristali akustilise vinüüli sari on sädelev põrandakate, mis äratab oma ümbruse ellu. Selles elavas sarjas on ühendatud akustiline mugavus ja suurepärane kvaliteet.

 • Sarlon_Degrade_433906_Sunset_dark
  Sarlon Dégradé

  Sarlon Dégradé

  Sarlon Dégradé on ainulaadsete värvide ja kujundusega põrandakate. Heledast tumedaks minev ühtlane värving, mida on kombineeritud mustriga, tagab inspireeriva põrandakatte.

 • Sarlon Frequency turquoise 433447
  Sarlon Frequency

  Sarlon Frequency

  Forbo Sarlon Frequencyl on ainulaadne lineaarne muster 12 erksas värvitoonis, mis harmoneeruvad täiuslikult teiste Sarloni akustilise vinüüli põrandakatete sarja mustritega.

 • Sarlon Linea light grey 433121
  Sarlon Linea

  Sarlon Linea

  Forbo Sarlon Lineal on graafiline puidumuster kolmes naturaalses värvitoonis. Sellel akustilisest vinüülist põrandakattel on nii 15 dB kui ka 19 dB löögimüra summutusvõime.

 • Sarlon Resin saffron 433756
  Sarlon Resin

  Sarlon Resin

  Forbo Sarlon Resinil on seitse erksat põrandakujundust, mis jätavad teie põrandast värvilise mulje. Sellel akustilisest vinüülist põrandakattel on suurepärane välimus ja erakordne kvaliteet ning 15 dB ja 19 dB löögimüra summutusvõimega akustiline mugavus.

 • Sarlon Topography black 433929
  Sarlon Topography

  Sarlon Topography

  Meie vaimustavasse Topography mustrisse on lisandunud kaks uut värvitooni: hall ja must. Sarlon Topography põrandaga pälvite kindlasti tähelepanu. 19 dB akustilist mugavust ja ainulaadset kujundust ühendav Sarlon Topography loob kogu ruumis pilkupüüdva maastiku.

 • Sarlon Uni avocado 430818
  Sarlon Uni

  Sarlon Uni

  Forbo Sarlon Uni esindab Sarloni akustilise sarja ühevärvilist kujundust ning seda saab väga hästi kombineerida teiste Sarloni vinüülpõrandate sarjadega, nagu Sarlon Code Zero ja Sarlon Topography. Oma ainulaadse põrandakujunduse loomiseks kombineerige ja sobitage!

 • Sarlon Zebrano light grey 433311
  Sarlon Zebrano

  Sarlon Zebrano

  Sarlon Zebranol on puiduimitatsiooniga joonmuster ja seda pakutakse kolmes naturaalses värvitoonis.

 • Sarlon Wood XL modern carbon 438422
  Sarlon Wood XL Modern

  Sarlon Wood XL Modern

  Forbo Sarlon Wood XL Modernil on kolm puidumustrit, mis loovad teie ruumis klassikalise, loomuliku ja ajatu tunde. Suure 19 dB löögimüra summutusvõimega akustilisest vinüülist põrandakate tagab akustilise mugavuse ja ehtsa sooja looduse tunde.

 • Sarlon Oak natural 438483
  Sarlon Oak

  Sarlon Oak

  Meie Sarlon Oaki akustilisest vinüülist põrandakatete sarjal on kolm naturaalset tammepuidumustrit, mis annavad teie põrandale naturaalse ilme. Oak tagab suurepärase kvaliteedi ja naturaalse kujunduse ning suure, kuni 19 dB löögimüra summutusvõime.

 • Sarlon Abstract Wood white 433980
  Sarlon Abstract Wood

  Sarlon Abstract Wood

  Forbo Sarlon Abstract Woodil on kaks ainulaadset must-valget graafilist puidumustrit. See abstraktne muster annab igale ruumile moodsa naturaalse ilme.

Kollektsioon

Sarloni akustiline põrandakate

.. viib müra summutamise uuele tasemele

Müra vähendamine miinimumini võib ära hoida inimkehale kahjuliku mõju, nt unehäired, stressi, peavalu, mälu nõrgenemise, ärrituvuse või õppimisraskused. Seetõttu on müra summutavad omadused hoone projekteerimisel olulised.

30-aastane kogemus akustiliste põrandakatete alal
Akustilised põrandad on müra vähendamise võtmeteguriks. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandakatete alal. Meil on erialaseid teadmisi, mis lubavad meil toota oma klassi parimaid akustilisi põrandakatteid iga kasutusvaldkonna jaoks.

Suurendab löögimüra summutusvõimet
Sarloni akustilise vinüüli sarja põrandakatted on välja töötatud ja katsetatud löögimüra summutamiseks, aga ka suure käidavusega kaubanduspindade vajadusi arvesse võttes. Kõikidele kasutusvaldkondadele sobimiseks pakume Sarloni akustiliste vinüülide sarjas kahte tüüpi löögimüra summutusvõimet: 15 dB ja 19 dB.

Mürasummutusvõime vs. jääktäkked
Iga põrandakatte puhul võetakse arvesse kahte tegurit: löögimüra summutusvõime ja jääktäkked.

Sarlon 19 dB
Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

Sarlon 15 dB
Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Meie Sarlon 15 dB põrandad pakuvad teile parimat võimalikku akustilise põrandakatte lahendust, millel on väga hea jääktäkete kindlus.

Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini. Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandakatete lahenduse.

Uus kujundusidee
Uue Sarloni kujundusidee tõttu loodud lisaväärtus tuleneb turu nõudmiste ja kliendi vajaduste ärakuulamisest ning esitleb turu parima kujundusega, kuid samas ka väga funktsionaalset akustiliste põrandakatete sarja.

Meie uus Sarloni kollektsioon on tasakaalustatud ja hästi läbimõeldud sari, mis ahvatleb mõtlema kasutusvõimalustele. Lisaks mõningatele turu põnevaimatele kujundustele pakub see ka värvide ja kombinatsioonide valikut ning ükskõik milliste akustiliste põrandakatete nõuetele vastavat tootekonstruktsiooni.

Sarlon best in class

Müra summutus ja täkestus

Müra summutus ja täkestus

Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

Ruumisisese löögimüra summutus
Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

Löögimüra summutus
Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

Täkestus
Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

Sarlon 19 dB
Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

Sarlon 15 dB
Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

Sarlon acoustic flooring

Teabetrükis

Sarlon

Tehnilised andmed

Sarlon Acoustic vinyl technical specifications

Paigaldus ja põrandahooldus

Sarlon cleaning & maintenance

LRV & NCS-i koodide vahekaart

LRV & NCS-i koodide vahekaart

Laadige alla Sarlon LRV & NCS

Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.
„Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

Sarlon LRV & NCS