Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Eternal de Luxe

Forbo põrandakatete sari Eternal on tuntud oma mitmekesiste kujunduste ja silmapaistvate omaduste poolest nõudlikes kasutuskeskkondades. Eternal de Luxe on suurepärane näide Forbo ainulaadsest tipptasemel kujundusvõimest. Selles uues sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte. Neid täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid, mis muudavad kujunduse veelgi tõetruumaks. Polüuretaanlakk tagab põrandakatte parimad võimalikud kasutusomadused ja vastupidavuse. Eternal de Luxe on saadaval kompaktse ja akustilise versioonina.

 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • Eternal de Luxe
 • 3016 tabletop Eternal de Luxe
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe’i disainvinüülpaan toob kokku suurepärased kasutusomadused ja tipptasemel kujunduse. See põrandakattesari sisaldab luksuslikke tippklassi puidu- ja kivikujundusi, mis tõusevad esile oma tõetruude reljeefstruktuuride poolest, kuid on siiski paljudes kohtades lihtsalt kasutatavad.

  Eternal de Luxe on saadaval nii kompaktse kui ka akustilise versioonina, mis pakub 17 dB müravähendust. Sarja Eternal põrandakatted on tuntud erakordselt hea kvaliteedi poolest ja on turul järele proovitud – igal aastal kasutatakse miljoneid ruutmeetreid.

Teave Eternal de Luxe’i kohta

Kasutusomadused ja kujundus

Eternal de Luxe annab tarbija käsutusse luksusvinüüli kujunduskvaliteedi paaniformaadis. Selles uues Eternali sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte, mida täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid. Meie Eternali põrandad on järele proovitud nõudlikes tingimustes, näiteks tervishoiu-, toetatud elamise, jaemüügi- ja majutusasutustes.

Eternal de Luxe pakub:


KUJUNDUS
• Esmaklassilised põrandakujundused, mis aitavad luua kutsuva ja mugava õhkkonna
• Ainulaadsed puitu meenutavad kujundused, mille mustrit järgiv reljeef on üksiklaudadel nähtav nii pikuti kui ka laiuti, andes tulemuseks tõetruu välimuse
• Nüüdisaegsed kivi välimusega kujundused, mis annavad moodsa ilme

KVALITEET
• Erakordselt hea, turul järele proovitud kvaliteet – igal aastal kasutatakse miljoneid ruutmeetreid
• Polüuretaanviimistlus, mis on osutunud plekkide ja kemikaalide suhtes vastupidavaks ning kriimustuskindlaks, säilitab suurepäraselt välimuse, pakkudes samal ajal tõetruud matti viimistlust
• Ainulaadsed reljeefstruktuurid, mis annavad tõetruu välimuse, ent tagavad tänu polüuretaanviimistlusele samal ajal suurepärased puhastus- ja hooldamisomadused

MITMEKESISUS
• Nii äärmiselt vastupidav kompaktne versioon kui ka mugavusversioon, mis on jalale ülimugav, pakub tipptasemel jääktäkkekindlust ja 17 dB akustilisi omadusi
• Üks mitmekülgsemaid põrandakattesarju, mida tänapäeva turult võib leida, sobiv ka nõudlikesse keskkondadesse

Eternal de Luxe 3051

Polüuretaanlakiga kaitstud

Polüuretaanlakiga kaitstud

Suurem osa meie sarja Eternal põrandakatteid on kaitstud Forbo järeleproovitud polüuretaanlakiga. Lakikihi pealekandmise tehnoloogia tagab polüuretaani ühtlase jaotumise nii pinnale kui ka reljeefmustri sügavamatesse piirkondadesse. See aitab hoida Eternali pinda määrdumise eest ja vähendab hoolduskulusid.

Eternal de Luxe 3047

Pühendunud igaühe tervisele

Pühendunud igaühe tervisele

Puhtad, hügieenilised ja ohutud põrandakatted tulevad kasuks sellistes hoonetes nagu hooldekeskused, haridusasutused ja kontorid.

Sarja Eternal de Luxe heterogeensed põrandakattepaanid on saadaval väga mitmekesise puidu- ja kiviilmelise kujundusega, mis annab loomuliku koduse välimuse ja tunde. Samas on neid lihtne puhastada ja hooldada.

Uus akustiline versioon Eternal de Luxe Comfort tundub jala all mugavamana. See tagab suurema heaolu, vähendades väsimust olukordades, kus inimesed peavad pikemat aega seisma.

Kompaktne Eternal de Luxe on ka säästlik põrandakattevalik, mille põhimikust moodustab ringlussevõetud materjal kuni 70%. Kõik sarja Eternal põrandakatted on täielikult ftalaadivabad ja valmistatud loodussäästlikult, taastuvate loodusvarade baasil toodetud elektri abil.

Lugege lisateavet meie CHO-põhimõtete kohta

CHO

Tehnilised spetsifikatsioonid

Eternal Technical Specifications