Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - Topshıeld Pro

Marmoleum için yeni bir yüzey bitişi

Sürdürülebilirlik, tasarım ve işlevsellik söz konusu olduğunda, Marmoleum rakipsizdir ve daha da iyi hale gelmiştir. Çevre için daha iyi, zemin görünümü için daha iyi ve sizin için daha iyi.

Museum Van Bommel Van Dam

3x daha iyi - Daha güçlü bir zemin

Topshield pro'lu Marmoleum, birçok yönden en üst düzey zemin kaplamasıdır. En son teknolojilerle geliştirilen ve yılların deneyimine dayanan iyileştirilmiş yüzey kalitesi, görünümü daha uzun süre korur ve daha kolay temizlik için daha pürüzsüz hale getirir. Topshield 2'den Topshield pro'ya en son yenilikçi adımla, Marmoleum'un en iyi doğal zemin olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Topshield pro 3x'li Marmoleum'u daha iyi yapan nedir?

Daha iyi aşınma performansı - Daha kalın yüzey kaplamamız, Marmoleum'u aşınmaya karşı daha da dayanıklı hale getirerek daha uzun süre mükemmel bir tasarım görünümü sağlar.

Lekelere karşı daha dayanıklı - Yeni ve geliştirilmiş yüzey kaplama teknolojisi, birçok yerde el dezenfektanlarının kullanımı gibi değişen gereksinimlerle Marmoleum'u lekelere karşı daha da dirençli hale getirir.

Daha iyi temizlik ve bakım - Topshield pro'lu Marmoleum'un yenilikçi uygulaması ve geliştirilmiş pürüzsüz yüzeyi, zemininiz için tek tip ve tutarlı bir koruma sağlar. Sonuç olarak yüzeyde daha az kir oluşur ve temizlenmesi daha kolaydır.

İyileştirilmiş bir yüzey bitişinin özü

Zemin kaplamamız, iki katmanlı bir sistemle çalışmak gibi benzersiz bir özelliğe sahiptir ve bu nedenle kaza durumunda ya da yıllar sonra kullanımın ardından onarılabilir veya yenilenebilir. Bu, zaman içinde uzun süreli bir performans sağlar. İlk bakım veya polimer uygulaması gerektirmeyen 'kullanıma hazır' bir zemin oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Birçok endüstride üstün performans elde etmek için iki katmanlı bir sistem normdur. Ahşap veya metali boyarken, dayanıklılığı sağlamak için önce bir astar kullanılır. Topshield pro yüzey bitişi, linolyum yüzeyle birleşerek ilk koruma tabakasını oluşturur. Topshield pro'nun ikinci katmanı, ait olduğu yerde işlev oluşturmak için uygulanır ve çizilmeye karşı dayanıklı ve kir tutmayan sert bir son katman sağlar.

Marmoleum imporved surface - Topshield pro

Topshield pro - Kapsamlı olarak test edilmiştir

Topshield pro'lu Marmoleum, en iyi zemin seçimidir ve bu; kendi laboratuvarımızda, uygulamada ve dış uzmanlarla kapsamlı şekilde test edilmiştir. Gerçek hayatta neredeyse kesinlikle olmayacak durumları simüle ederek, dayanıklılık seviyesini değerlendirmek için zemin kaplamalarımızı sınırlarına kadar test ediyoruz. Bu durumda, kanıtlanmış Topshield 2'yi Topshield pro'nun yeni kaplamasıyla karşılaştırıyoruz.

Aşınma direnci

Aşınma testimizde, Topshield 2'yi 50 kez zımparalamanın, Topshield pro'yu 150 kez zımparalamayla aynı sonucu verdiğini keşfettik. Topshield pro, 3 kat daha iyi performans gösterir.

Topshield 2 zaten iyiydi ve Topshield pro artık daha da iyi.

Leke direnci

Dünya değişirken biz de ürünümüzü geliştirerek çıtayı her seferinde yükseltiyoruz. Örneğin, el dezenfektanlarının yaygın olarak kullanıldığını görüyoruz. Geleneksel olarak bu, 30 dakika ve 2 saat boyunca test edilir, ancak biz daha da ileri giderek 24 saat ve 96 saat maruz kalma için ürün testimizi geliştirdik. Bu testte birkaç marka el dezenfektanı kullanılmaktadır. Temizledikten sonra, Topshield pro'lu Marmoleum *hiçbir leke bırakmamıştır**.

Gerçek hayat testleri

Laboratuvar testlerinin yanı sıra, Topshield pro'lu Marmoleum, günlük ortamlarda da test edilir. Bu Topshield 2'li Marmoleum ve linolyum, kauçuk ve homojen vinil kategorilerindeki diğer ürünler için yeni kaplamanın nasıl performans gösterdiğini görmek için karşılaştırılır. Böyle bir testin bir örneği, patchwork bir zeminin kurulduğu ve neredeyse bir yıl boyunca kullanıldığı bir ilkokul sınıfıdır.

Test sonuçları, laboratuvardaki olumlu bulguları yansıtıyor ve Topshield pro'nun konu aşınma, leke direnci ve temizlenebilirlik olduğunda en iyi performansı gösterdiğini gösteriyor.

Harici testler

TÜV, yapı teknolojisinde uzman bir laboratuvardır. Yaptıkları test, 100 kg ağırlığında korumasız bir mobilya ayağını zemine sürükleyerek aşırı bir zemin hasarı durumunu simüle ediyor. Topshield pro ile Marmoleum açıkça öne çıkıyor. Test, laboratuvar koşullarında performansı gösterir ve yalnızca karşılaştırma amacıyla yapılır. Pratikte daha birçok faktör sonucu etkileyebilir.

Test raporunu indirin

Neden Marmoleum'u seçmelisiniz?

Topshield pro ile Marmoleum:

Kanıtlanmış bir performansı vardır
Tüm dünyada milyonlarca metrekarelik uygulaması vardır.

Sağlık bilinci
Topshield pro'lu Marmoleum antiviral özelliklere sahiptir, bakteriyostatiktir, antialerjiktir, düşük emisyona sahiptir, toksik ve plastik içermez.

Kimyasal içermez

✔ Uzun süre maruz kaldığında bile kaynak işlemi gerektirmeden suya dayanıklıdır.

Üstün hijyen özelliklerine sahiptir
Marmoleum yüzeyinde MRSA gibi bakteriler üreyemez ve pürüzsüz yüzeyi zemini temiz tutmayı kolaylaştırır.

Dayanıklıdır ve mükemmel bir görünüme sahiptir
Dayanıklı ve pürüzsüz yüzeyi, zeminin kolay temizlenmesini sağlar.

TR checklist

Daha uzun süre daha iyi

Topshield pro'lu Marmoleum görünümünü korumak için tasarlanmış olsa da, zemininizin güzelliğini daha uzun süre korumaya yardımcı olacak yönergeleri takip etmek de önemlidir. Üçgenin tüm unsurlarını göz önünde bulundurduğunuzda, gerisini Topshield pro'lu Marmoleum çözer.

Marmoleum triangle

Temizlik ve bakım
Üçgenin bir unsuru 'temizlik ve bakım'dır. Zemininize özen gösterip gerektiğinde temizlediğinizde, cila veya polimere ihtiyaç duymadan daha uzun süre güzel kalacaktır. İyi temizlik ve bakım, zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Giriş sistemleri
Zemininizi korumak istiyorsanız, iyi bir giriş zemini şarttır. Zemininizin görünümüne yönelik en büyük tehditlerin, zemini etkilemeden önce ele alınmasını sağlayacaktır.

Mobilya koruması
Masa ve sandalyeler için doğru mobilya korumasını kullanmak, zemininizi her zaman koruyacaktır. Mobilyanızın tabanına koruma uygulamak, zemininizin yeni görünümünü daha uzun süre korumanıza yardımcı olacaktır.

Renk ve desen seçimi
Tasarım ve renk seçimi zamanla görünümü etkiler. Yaya trafiğinin yoğun olduğu ve temizlik için az zamanı olan bir okulda, örneğin daha yumuşak tonlarda daha mermer bir tasarım kullanılması tavsiye edilir.