Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Broşürünü İndirin


Verilerinizi yalnızca bize veri aktarımı yaptığınız esnada sizin onayladığınız bir amaç doğrultusunda işleyeceğiz. Ayrıca, tercihlerinizi belirlemek ve ilginizi çekebilecek ürünlerimiz hakkında size bilgi vermek için verileri, yani web sitesi erişimi ve kullanım verilerini ve bize ilettiğiniz verileri kullanabiliriz (böyle bir bilgi almak istemiyorsanız, lütfen bize info.flooring.tr@forbo.com üzerinden bildirin). Verilerin işlenmesi için kısmen yerli ve yabancı dış hizmet sağlayıcıları ile çalışıyoruz. Forbo'da Veri Gizliliği ve veri konusundaki haklarınız hakkında daha fazla bilgi için, Veri Gizliliği Beyanımızı inceleyebilirsiniz.

Broşürde neler var?

Marmoleum, Forbo'nun Linolyum zemin kaplaması markasıdır. Linolyum, esnek zemin kaplama endüstrisinde çok özel bir kategoridir. Linolyumu farklı kılan, doğal hammaddelerden üretilmiş olması ve ürünün başka hiçbir zemin kaplamasında bulunmayan geniş bir özellik yelpazesine sahip olmasıdır.

Bu broşürde size Marmoleum koleksiyonlarımız hakkında ilham vermek ve Marmoleum zemin kaplamasının neden bir sonraki projenizde yer almayı hak ettiğini açıklıyoruz.

Marmoleum marbled 2019