Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

akzent

Akzent zeminlerimizin yoğun trafikli veya tekerlekli sandalyelerin kullanıldığı ofis ve mağazalar için ideal sağlamlık ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar.

Akzent’in uygulandığı mekanlar pratik ve dayanıklı bir tekstil zemin kaplamasından beklenen yoğun kullanıma ve geleneksel halılara alternatif olarak uygun maliyet sağlamaktadır.


Tekstil görünümü ile çeşitli renkleri iç tasarım çalışmalarıyla uyumlu bir bütün oluşturur. Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emdirimi kullanıyoruz.

Ürünler

Akzent

  Tasarım & Kalite

  Forte | Markant | Akzent | Showtime

  Forbo Keçe Halı farklı ihtiyaçlara göre tüm gereneksimleri karşılar; İplik ağırlıkları sırasıyla 750 g/m2 (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent) şeklindedir.

  Özel baskı tekniği ile konsept dizayn sunan çarpıcı bir koleksiyon: Akzent

  Teknik Özellikler

  Needlefelt Technical Specifications

  Broşür

  Keçe Halı Broşürü

  Keçe Halı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen broşürünü indirin. Keçe Halı Broşür

  Needlefelt brochure

  Zemin Bakımı

  Forbo FloorCare method needlefelt

  Keçe Halı hakkında

  Yüksek Aşınma Performansı

  Forbo keçe halıları dayanıklı zemin kaplama üretim ve tedariğindeki 40 yılı aşkın deneyimimizden ortaya doğmuştur. Günlük temizliği basitleştirecek şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli fiberlerden oluşan Keçe Halı; kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlar.

  3 kalite bir arada
  Forbo Keçe Halı 3 kalite seçeneğine sahiptir: 750 g/m2 fiber ağırlığı (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent), her biri de farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.
  Showtime ile canlı basılı tasarım ve renkli seçenekleri sunuyoruz.

  Son derece sağlam
  Tüm Keçe Halı koleksiyonlarımız 33. Sınıf olup EN 1470 gereği olarak maksimum dayanıklılık performansı sağlar. Forbo Keçe Halı Alman Halı Araştırma Enstitüsü tarafından "tüm kir testlerinden geçmiş olan tekstil zemin kaplama" olarak GUT onay mührüne sahiptir.

  Yüksek Kaliteli Fiberler
  Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emilim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu da günlük temizlikleri basitleştirip "bakımlı" görünümünü korumasına yardımcı olur.

  Ses Yutma Özelliği
  Forbo Keçe Halı 20dB ile 22dB arasında ses yutma özelliğine sahiptir. Böylelikle ortam gürültüsünü azaltır. Gürültü kaynaklı dikkat dağınıklığı gibi ortamlar için ideal olmasını sağlar.

  Tekerlekli Koltuk Direnci
  Keçe halılarımız, tekerlekli araçların kullanıldığı alanlar için geleneksel halılardan çok daha idealdir.

  Yerden Isıtmasına Uygun
  Keçe halı üstün ısı penetrasyonu özelliği sayesinde yerden ısıtmalı odalar için son derece uygundur.

  Hard-wearing needlefelt flooring