Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Keçe Halı

Akzent (500 g/m2)

Forbo Akzent, 80% poliamid ve 20% polipropilen elyaf (500 g / m2 elyaf ağırlığı) kombinasyonundan üretilen üstün performansı.

Akzent;13 çağdaş renge sahip koleksiyon

Akzent (500 g/m2)
  • 10714
    Akzent

    Akzent

    Akzent zeminlerimizin yoğun trafikli veya tekerlekli sandalyelerin kullanıldığı ofis ve mağazalar için ideal sağlamlık ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar.

    Akzent’in uygulandığı mekanlar pratik ve dayanıklı bir tekstil zemin kaplamasından beklenen yoğun kullanıma ve geleneksel halılara alternatif olarak uygun maliyet sağlamaktadır.


Tasarım & Kalite

Forte | Markant | Akzent | Showtime

Forbo Keçe Halı farklı ihtiyaçlara göre tüm gereneksimleri karşılar; İplik ağırlıkları sırasıyla 750 g/m2 (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent) şeklindedir.

Özel baskı tekniği ile konsept dizayn sunan çarpıcı bir koleksiyon: Akzent

Teknik Özellikler

Needlefelt Technical Specifications

Broşür

Keçe Halı Broşürü

Keçe Halı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen broşürünü indirin. Keçe Halı Broşür

Needlefelt brochure

Zemin Bakımı

Forbo FloorCare method needlefelt

Keçe Halı hakkında

Yüksek Aşınma Performansı

Forbo keçe halıları dayanıklı zemin kaplama üretim ve tedariğindeki 40 yılı aşkın deneyimimizden ortaya doğmuştur. Günlük temizliği basitleştirecek şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli fiberlerden oluşan Keçe Halı; kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlar.

3 kalite bir arada
Forbo Keçe Halı 3 kalite seçeneğine sahiptir: 750 g/m2 fiber ağırlığı (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent), her biri de farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.
Showtime ile canlı basılı tasarım ve renkli seçenekleri sunuyoruz.

Son derece sağlam
Tüm Keçe Halı koleksiyonlarımız 33. Sınıf olup EN 1470 gereği olarak maksimum dayanıklılık performansı sağlar. Forbo Keçe Halı Alman Halı Araştırma Enstitüsü tarafından "tüm kir testlerinden geçmiş olan tekstil zemin kaplama" olarak GUT onay mührüne sahiptir.

Yüksek Kaliteli Fiberler
Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emilim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu da günlük temizlikleri basitleştirip "bakımlı" görünümünü korumasına yardımcı olur.

Ses Yutma Özelliği
Forbo Keçe Halı 20dB ile 22dB arasında ses yutma özelliğine sahiptir. Böylelikle ortam gürültüsünü azaltır. Gürültü kaynaklı dikkat dağınıklığı gibi ortamlar için ideal olmasını sağlar.

Tekerlekli Koltuk Direnci
Keçe halılarımız, tekerlekli araçların kullanıldığı alanlar için geleneksel halılardan çok daha idealdir.

Yerden Isıtmasına Uygun
Keçe halı üstün ısı penetrasyonu özelliği sayesinde yerden ısıtmalı odalar için son derece uygundur.

Hard-wearing needlefelt flooring