Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
cityscape karo

Flotex Cityscape'deki kabartmalı çizgiler, ışıkta baktığınız her açıdan değişen, 3 boyutlu bir zemin tasarımı yaratıyor. Bu eşsiz flok karo halı koleksiyonu, kentsel peyzajın çizgileri ile kesişiminden esinlenir. Flotex Cityscape’in kabartmalı çizgisel desenleri konforlu bir zemin oluşturur. Cityscape, sofistike ve çizgisel Integrity tasarımını ve çok renkli Complexity tasarımını içerir.

Ürünler

Flotex Cityscape karo

  Flotex Cityscape Hakkında

  Flotex Cityscape kabartma dokulu karolar

  Flotex Cityscape'deki kabartmalı çizgiler, ışıkta baktığınız her açıdan değişen, 3 boyutlu bir zemin tasarımı yaratıyor. Flotex Cityscape’in kabartmalı çizgisel desenleri, Class 33 performansını korurken, heyecan verici bir görünüm yaratıyor.

  Bu eşsiz kabartma yüzeyli flok halı karosu, spot ısıtma ve hassas bir kabartma plakasının basıncı ile üretilmiş, yoğun ve dayanıklı naylon 6.6 fiber yüzeyden oluşur. Bu, tüm Flotex ürün özelliklerini koruyarak, Flotex karolarının yüzeyinde bir peyzaj deseni oluşturur.

  Neden Flotex Cityscape karo koleksiyonunu tercih etmelisiniz?

  Dayanıklı ve rahat
  ● 6.6 fiber lif, yüksek ayak ve tekerlek trafiği olan alanlar için güçlü ve dayanıklı yüksek teknoloji tekstil ürünleri oluşturur.
  ● Metrekare başına 80 milyona kadar yoğun biçimde yerleştirilmiş lifler sıcak ve rahat bir yüzey sağlar.
  ● Flotex karolarının çok yüksek boyutsal stabilitesi vardır; uygulanması kolaydır.

  Hijyenik ve yıkanabilir
  ● Flotex, yapısı sayesinde anti-alerjen yüksek teknolojiye sahip bir tekstil ürünüdür.
  ● Flotex’in yüzeyi standart temizlik cihazlarından çıkan tozları yakalama özelliğindedir.
  ● Flotex basit bir elektrik süpürgesi, buharlı temizlik veya suyla derin fırçalama işlemi ile temizlenebilir. Flotex yüzeyi çabuk kurur ve işlevi ile orijinal görünümüne her zaman geri döner.

  Güvenli ve sessiz
  ● Flotex, teknik ve bakteriyostatik özelliği sayesinde küf ve kokuyu önleyen bir tekstil döşemesidir.
  ● Flotex, hem ıslak hem de kuru koşullarda tüm yaş grupları için güvenli bir ortam sağlar; tehlikeleri veya kaymaları önler.
  ● Mükemmel ses indirgeme özellikleri, Flotex'i 19 dB darbe sesini azaltma özelliğine sahip akustik bir zemin çözümü (A sınıfı) yapar.

  Flotex Cityscape embossed tiles

  Allergy UK

  Antialerjik halı kaplama

  Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

  Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal ™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

  Floors for allergy

  Fotoğraf & Video

  Flotex Fotoğraf ve Videoları

  Flotex Cityscape'in çeşitli boyut ve renkleri, çarpıcı zemin tasarımları oluşturmanıza olanak sağlar. Aşağıdaki görselleri inceleyerek Flotex Cityscape'in sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.

  Çevresel Yaklaşım

  Sürdürülebilir zemin

  Yeşil Elektrik
  Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

  Su Bazlı
  Flotex; 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel bir halıdır.
  Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdır. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

  Geri Dönüştürülmüş İçerik
  Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’in geri dönüştürülmüş içeriği arka tabanın toplam volümünün % 67’sini bulabilmektedir.

  Son Derecede Dayanıklı
  Flotex kullanmanın bir başka avantajı da sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

  Kolay Bakım & Temizlik
  Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

  Flotex the sustainable floor

  Teknik Özellikler

  Technical Specifications

  Uygulama & Bakım

  Flotex Uygulama ve Bakım

  Flotex'in eşsiz yapısı, başka hiçbir tekstil döşemesine benzemeyen şekilde kirlerin serbest bırakılmasını sağlar. Flotex'in tabana floklanmış dik ve pürüzsüz ipleri, toprak ve toz parçacıklarını yakalamaz, böylece temizlik sırasında zorluk çekmeden çıkarılmalarını sağlar. Burada Flotex flok halı kaplamaların uygulaması, temizliği ve bakımı ile ilgili farklı dokümanlar bulabilirsiniz.

  Flotex Temizlik ve Bakım Talimatları'nı buradan indirin.
  Flotex Uygulama Talimatları'nı buradan indirin.

  Flotex cleaning & maintenance instructions