Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Yaşlı Bakımı Merkezlerindeki ortak alanlar

Ortak alanların hem bina sakinleri için rahat sosyal alanlar sağlaması hem de kalabalık bir evdeki günlük hayatın yaşandığı iç mekanlarda zeminlerin aşınmalara ve kaymalara dayanıklı olması gerekir.
Forbo, ortak yaşam alanlarının işlevsel alanlardan tesisin merkezine dönüştürülmesine yardımcı olacak ürünler sunar.

Flotex naturals, Flotex vision
Flotex

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex ürünleri için tıklayın

Eternal Kompakt Heterojen Vinil

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal ürünlerine gitmek için tıklayın

Eternal
Allura

Allura

Tüm yeni Forbo Allura koleksiyonu, son teknoloji üretim teknikleri ve süreçleri kullanılarak elde edilen ve lüks vinil karolarınızda en gerçekçi ve en doğal malzeme ifadesini oluşturmak için tasarlanan gerçekçi doğal ve soyut tasarımlar sunar.

Avrupa'da üretilen ve tasarlanan Allura, üstün performans ve sürdürülebilirliğinin yanı sıra çarpıcı dizaynlara sahip.

Allura ürünleri için tıklayın

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.

Marmoleum ürünleri için tıklayın

Marmoleum