Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Temiz ve güvenli şekilde egzersiz yapın

Yoğun spor alanlarında günlük rutinin bir parçası olan spor içecekleri ve ter damlaları egzersiz yapmanız için sizi bekleyen mekanın zemin temizliğini ve bakımını bir gereklilik haline getirir.
Yoğun sporlarda kayma önlenmeli; özellikle zemin kaplamalar bu konuda yardımcı olabilir.

Sports
Linoleum Sport

Marmoleum Sports ile Zeminler

Spor ve çok amaçlı alanlar için bir numaralı seçim
Spor ve çok amaçlı alanların karşılanması gereken geniş miktarda ihtiyaçları vardır. Marmolyum Sport kullanılan bir spor zemini yaralanma riskini ortadan kaldırır, kas yorulması ve aşırı yüklenme riskini azaltır. Üst katman kayma engelleyici en uygun performansı garanti eder.

Başarı Doğasında
Marmoleum Sport'u bu derece eşsiz kılan bileşenlerinin komposizyonudur. Ekolojik olarak üstün ürün yapımı gereksinimlerini karşılar ve olumlu performans özelliklerini malzeme kompozisyonunun nihai ürünüyle bir araya getirir.
Marmoleum Sports sayfasını ziyaret edin

Flotex

Sterilize edilmiş anti mikrobik koruması sayesinde %100 yıkanabilir ve hijyenik olan Flotex yoğun derecede kullanılan spor ve egzersiz alanları için ideal tekstil çözümüdür. Flotex flok halı, dirençli bir zeminin zor yıpranma ve sağlamlık özelliklerini bir halının kalite, sıcaklık ve konforu ile birleştiren eşsiz bir tekstil zemin kaplamadır. Flotex sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşatıyor . Naylon fiberler yalnızca ses absorbe etmek ve konfor sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mekandaki ince toz ve alerjenleri yakalıyor, ıslak veya kuru temizleme sırasında da çaba harcamadan geri bırakıyor.

Flotex'i sayfasını inceleyin

Flotex
Eternal project vinyl

Eternal Kompakt Heterojen Vinil

Forbo’nun kompakt heterojen vinil zemin sistemleri, insanların günlük iş hayatında çalıştıkları, oyun oynadıkları ve gezdikleri tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılık, akustik konfor, kolay bakım ve dayanıklılık Forbo kompakt heterojen vinilin temel özelliklerindendir. Kompakt Heterojen Vinil zemin sistemleri, sizlere rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal sayfasını ziyaret edin