Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Hastane Kaynaklı enfeksiyonlarla mücadelede size yardımcı olur

Söz konusu enfeksiyon kontrolü ve Hastane Kaynaklı Enfeksiyonları (HAI) durdurmak olduğunda, işe başlamak için en ideal yer, zeminlerdir.

Marmoleum ve Flotex ürünlerimiz, MRSA, Norovirus ve C Difficile gibi enfeksiyonların büyümesi ve yayılması konusunda engellemek adına kendini kanıtlamış ürünler olup, hastanelerin tüm alanlarında daha sağlıklı ve hijyenik ortamların oluşturulmasına katkıda bulunur.

Infection control
Linoleum

Marmoleum

Marmoleum'un bakteri büyümesini engelleme özelliği, özellikle bezir yağı gibi üretiminde kullanılan doğal hammaddelerden ileri gelmektedir. Ürünün doğasında bulunan bir özellik olan Marmoleum'un anti-bakteriyel özellikleri zaman içinde de zeminlerdeki üstün koruma performansını sürdürür.

Glasgow Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler Marmoleum'un hijyen ve MRSA veya E-coli gibi bakterilerin kontrolünün günlük olarak gündemde olduğu birçok ortama eşsiz bir şekilde uyumlu olduğunu kanıtlamıştır.

Marmoleum sayfalarımızı ziyaret edin.

Flotex

Flotex, Forbo'nun sağlam bir ürünün aşınma ve temizlenebilirlik özellikleriyle bir halının akustik özelliklerini bir arada sunan, eşsiz, elektrostatik özellikte flok zemin kaplamasıdır. Oldukça etkili anti-mikrobik işlem olan Sanitized® ile Flotex, MRSA, E-coli gibi bakterilerle bozulma kokuları ve mantar büyümesine karşı sürekli koruma sağlar.

Flotex sayfalarımızı kontrol edin

Flotex

Marmoleum ve Flotex ürünleri, bakteri ya da toz maytları barındırmamaları ve daha sağlıklı iç mekanlara katkıda bulunmaları nedeniyle İngiliz Alerji Enstitüsünden Onay Serfikalıdır.