Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Genel Sirkülasyon Alanları

Müşterilerinizin mağaza içinde yönlerini bulmalarına yardımcı olmak ya da en çarpıcı vitrin alanlarından en iyi şekilde vurgulanabilmesi için, seçtiğiniz zemin kaplama tüm mağaza içinde müşterilerin yönlendirilmesinde hayati bir rol oynar.
Doğal akışlı yürüyüş alanlarından göz alıcı eşsiz özelliklere kadar uzanan Forbo’nun çok çeşitli portföyü, zemininizin müşteriler üzerinde etki yaratmasını sağlayacaktır.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl

Eternal, Kompakt Heterojen Vinill

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal ziyaret edin

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.
Marmoleum sayfamızı ziyaret edin

Marmoleum Modular
Allura luxury vinyl tiles

Allura

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu, alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura'yı ziyaret edin.

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex sayfasını ziyaret edin

Flotex linear
Bespoke digital print project vinyl

Özel Sipariş, Dijital baskı vinil

Özel Sipariş dijital baskı ile mekan zeminlerinde tasarım deneyimi sağlar.

Kendi zemininizi lisanslı binlerce görsel arasından seçim yaparak tasarlayın.

Tasarımın türü, ebadı, ölçeği ya da zorluğu ne olursa olsun, satış ekibimiz zeminlerinizde 6 renk ve 600 dpi yüksek çözünürlüklü dijital baskının sonucunda net ve canlı motifler elde etmenizi sağlar.