Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Gıda Servis Alanları

Gıda alanları için hem temizlemesi kolay hem de estetik görünüme sahip zemin kaplaması bulmak çoğu zaman zor bir iş olabilir.

Genel kullanıma uygun vinil koleksiyonumuzdan lüks vinil karolara kadar uzanan serilerimiz sayesinde performans için görünüm veya stilden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Ekstra kayma direncinin gerekli olduğu gıda hazırlama alanları için, Safety (Güvenli) vinil koleksiyonumuz HSE uyumludur.

Step safety flooring
Step safety vinyl

Step safety flooring

Güvenli çalışma, yaşama ve kamu ortamlarının oluşturulmasında kaymaya karşı dayanıklılık önemli bir konu olduğundan Forbo'nun Step Safety vinilleri, çalışma, eğitim, oyun ya da günlük hayat alanlarının hepsinde kullanılabilir.

Yeni Forbo Step koleksiyonu, mükemmel kayma direnci özelliği ile farklı estetik unsurları bir araya getirir ve yeni 'Step Crystals'ın kullanımıyla, tüm renkler temiz, taze bir görüntü ve üstün temizleme ve bakım özellikleri sunar.
Step Safety sayfasını ziyaret edin

Eternal

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal sayfasını ziyaret edin

Eternal wood
Allura

Allura, lüks vinil karolar

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu, alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura sayfasını ziyaret edin

Marmoleum

Marmoleum, our sustainable flooring solution, offers a wealth of colour options, superior scuff and scratch resistance, coupled with the possibility to repair damaged surfaces.
Click to go to Marmoleum

Marmoleum Modular