Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Genel Sirkülasyon Alanları

Personel ve ziyaretçiler tarafından sık kullanılan alanlarda, zeminlerin kolay temizlenir ve zevkli döşenmiş olması gerekir. Ayrıca yaya trafiğinden kaynaklanan günlük geçişlere üstün dayanıklılık göstermelidir.

1115499_small_p18-B
Allura premium

Allura

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da üretilen ve tasarlanan Allura, üstün performans ve sürdürülebilirliğinin yanı sıra çarpıcı dizaynlara sahip.
Allura'ya göz atın

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir imkanını da sunar.
Marmoleum'a göz atın

Linoleum
Sarlon concrete

Sarlon Akustik Vinil Çözümü

Genel dolaşım alanlarında gürültüyü minimum düzeye indirmek çoğu zaman bir sorun haline gelir. Forbo, Sarlon akustik vinil koleksiyonundaki birçok tasarım sayesinde akustik çözümler sunar. Çalışan ya da öğrenim gören kişilerin stresini azaltılması ve gürültü kirliliğini azaltmak en önemli ihtiyaçtır. Yalnızca Forbo’da, geniş kaspsamlı tek bir akustik vinil zemin kaplaması koleksiyonu içerisinde, her tür uygulama için en uygun akustik zemin çözümü bulacağınız en geniş ürün yelpazesini bulacaksınız.
Akustik zemin kaplama koleksiyonlarına göz atın