Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ofis Alanları

Geniş açık alanlardan toplantı salonlarına kadar tüm mekan ihtiyaçlarınız için Forbo'nun modüler zemin kaplamaları, estetik ya da tasarımdan ödün vermeksizin dar bütçeler içinde hareket etme fırsatı sunuyor.

Ayrıca, birbiriyle kolaylıkla eşleşen karo halılar müşteriler sipariş miktarlarını önemli oranda düşürebiliyor ve uygulama artıkları da %2'nin altına inebiliyor.

Linoleum
Tessera carpet tiles

Karo Halılar

Bugünün açık ofis sistemlerine sahip modern ofis ortamları sık tasarım değişikliklerine yer verebilmek amacıyla esneklik özelliği ile bağlantılı olarak tasarlanmaktadır. Karo halı gibi zemin çözümleri ile renovasyon maliyetlerini azaltıp daha fazla tasarım seçeneğine olanak sağlayarak değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde adapte edilebilmektedir. karo halılar'ımızı ziyaret edin

Allura

Allura, lüks vinil karolar
Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura koleksiyonlarımı ziyaret edin

Luxury vinyl tiles