Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ortak kullanıma açık alanlar ve ofisler

Geniş alanlardan toplantı salonlarına kadar tüm iç mekanlarınız için Forbo'nun zemin kaplamaları, estetik ya da tasarımdan ödün vermeksizin dar bütçeler içinde rahatlıkla hareket etme fırsatı sunuyor. İster karo halı, ister lüks vinil karoları ya da flotex kullanın, mekanlarınızın iyi gözükmesini sağlayabilir, içerideki akustiği azaltarak çalışmak için güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera

Karo Halılar

Bugünün açık ofis trendine sahip modern ofis ortamları sık tasarım değişikliklerine yer verebilmek amacıyla esneklik adına ve esneklik özelliği ile bağlantılı olarak tasarlanmaktadır. Karo halı gibi modüler zemin uygulama sistemleri renovasyon maliyetlerini azaltıp daha fazla tasarım esnekliğine olanak sağlayarak değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde adapte edilebilmektedir. Karo halılar ziyaret edin

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullanıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex sayfasını zirayet edin

Flotex Linear Cirrus
Allura Flex

Allura, lüks vinil karolar

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu, alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura'yı ziyaret edin