Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Toplantı ve Yemek

Yemek yeme alanları günlük olarak kullanılan ve hor kullanılabilen alanlardır. Yürüme yolları ve belirlemiş alanlar, farklı renkler veya farklı ürün tiplerinin beraber kullanımı ile ayrıştırılabilir.

Forbo, yemek yeme alanlarında kullanılan ürünlerin aşağıdaki özelliklere sahip olması gerektiğinin farkındadır:
• Kayma ve sendelemeleri önlemek için yüksek kayma direnci,
• Yüzlerce öğrenci, personel ve ziyaretçiyle baş edebilecek dayanıklılık
• Gerekli durumlarda gürültüyü azaltıcı ve emici mükemmel akustik özellikler
• Hijyenik ve yeni bir zemin kadar temizlenebilir

Marmoleum
Flotex colour

Flotex

Flotex toplantı, dinlenme ve restoran gibi kullanıcıların kendilerini rahat hissetmelerine yönelik, dayanıklı ve kullanım kolaylığı sağlayan tekstil zemin akustik özelliklerini tek bir ürün ile sunuyor.

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex'i ziyaret edin

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir imkanını da sunar.
Marmoleum ürünleri için tıklayın

Marmoleum
Eternal wood

Eternal

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal ürünlerine ziyaret etmek için tıklayın