Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Koridorlar ve Yürüme Alanları

Koridorlar meşgul ve gürültülü yerler olup sağlam ve güvenli zeminleri gerekli kılmaktadır. Forbo,

• Öğrenci ve ziyaretçi kayma ve sendeleme olasılığını azaltıcı güvenli zemin
• Gürültüyü emniyetli bir düzeyde tutacak akustik çözümler
• Yıllar geçse de iyi görünmeyi sağlayan uzun ömürlü sağlam zemin,
• Temizlemesi kolay düşük bakımlı zemin kaplaması gibi şık ve pratik zemin çözümleri sunmaktadır.

Mekanlarınızı zeminlerinizle kişiselleştirin
İlgi çekmek ve bina etrafında öğrencileri ve ziyaretçileri yönlendirmeye yardımcı olmak için zeminleriniz üzerine işaret ve şekillere yer verilebilmektedir."

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.
Marmoleum ürünleri için tıklayın

Sarlon Akustik Vinil Çözümü

Çalışan ya da öğrenim görenlerin stresini azaltmak, refahlarını konfor ve etkinliklerini arttırmak için düşük gürültü kirliliğinin sağlanması en mühim ihtiyaçtır. Akustik proje vinil zemin kaplama kapsamlı tek bir koleksiyonu içerisinde sadece Forbo ile, her türlü uygulamaya yönelik komple akustik zemin kaplama çözümü elde etmeye atfedilmiş en geniş kapsamlı ürün yelpazesini bulabileceksiniz

Sesi azaltmanın en iyi yolu kaynağından geçmektedir. Binalardaki sesi azaltmak söz konusu olduğunda akustik zeminler bu nedenle önemlidir. Forbo Zemin Kaplama Sistemleri akustik vinil çözümlerinde sahip olduğu 30 yıldan fazla deneyimiyle akustik zeminler konusunda uzmandır. Akustik vinil ürün serimizde 15, 17, 19 dB ses indirgeme özelliğinde zeminlere erişeceksiniz.

Sarlon Akustik Vinil Koleksiyonları için tıklayın

Sarlon acoustic
Flotex Vision

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex'i inceleyin