Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sınıflara yönelik doğru zemin çözümleri

Sınıflara yönelik doğru zemin çözümleri
İster ana okulunda, isterse de üniversitede olsun, bir sınıfın sıcak, sağlam olması ve öğrencilerin etkin bir şekilde öğrenim görmelerine imkan tanıyacak sakin bir atmosfer ile olur.. Forbo Zemin Sistemleri, her türlü tasarım planına uyacak geniş renk paleti ile birlikte söz konusu bu koşulları karşılayacak zengin seçenekleri sunmaktadır.

İngiltere Alerji Enstitüsü onaylı
Forbo; astım, burun iltihabı, egzama gibi alerjik koşulların nedenlerine maruziyeti minimize etmenin önemli olduğunun farkındadır.

Hem Flotex hem de Marmoleum, temiz ve ışıl ışıl ortamları muhafaza etmeye yardımcı olarak, alerji mağdurları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu kanıtlanmış TEK zemin kaplamasıdır. Bunu zararlı alerjenleri tutsak edip azaltarak ve sadece temizlendiklerinde serbest bırakarak gerçekleştirmektedir.

Flotex Linear
Marmoleum

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir imkanını da sunar.

Marmoleum'u ziyaret edin

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.

Flotex'i ziyaret edin

Flotex Naturals
Sarlon acoustic

Sarlon Akustik Zemin

Çalışan ya da öğrenen kişilerin refah, konfor ve verimliliğini artırmak ve streslerini azaltmak için, gürültü kirliliğini azaltmak en önemli ihtiyaçtır. Yalnızca Forbo’da, geniş kaspsamlı tek bir akustik vinil zemin kaplaması koleksiyonu içerisinde, her tür uygulama için en uygun akustik zemin çözümü bulacağınız en geniş ürün yelpazesini bulacaksınız.

Sesi azaltmanın en iyi yolu kaynağından geçmektedir. Bu nedenle, bina içerisindeki gürültüyü azaltmak söz konusu olduğunda, akustik zeminler önem kazanır. Forbo Zemin Kaplama Sistemleri akustik vinil çözümlerinde sahip olduğu 30 yıldan fazla deneyimiyle akustik zeminler konusunda uzmandır. Akustik vinil ürün serimizde 15, 17, 19 dB ses indirgeme özelliğine sahip zemin kaplaması alternatiflerini bulabilirsiniz.
Akustik koleksiyonlarımıza göz atın