Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kamu Kurumları için Zemin Çözümleri

Bir ziyaretçinin herhangi bir eğlence mekanındaki deneyimi sadece orada bulunduğu sırada yaptığı aktivitelerden ibaret değildir.
İç mekandaki tasarım ve tüm ambians en iyi ziyaretçi deneyimini yaşatmakta çok önemli rol oynar.

Forbo, mekanınızın stili ve görsel etkisi konusunda ödün vermeden tüm teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak eksiksiz bir zemin kaplama portfolyoya sahiptir.

1119525_small_p18-A
Allura Premium

Allura, lüks vinil karolar

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura ürünleri için tıklayın

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullanıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.

Flotex ürünleri için tıklayın

Flotex Linear Cirrus
Marmoleum Leeds City Museum

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.
Marmoleum ürünleri için tıklayın