Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Mükemmel mekanlar için iddialı zemin çözümleri

Bir ziyaretçinin herhangi bir eğlence mekanındaki deneyimi sadece orada bulunduğu sırada yaptığı aktivitelerden ibaret değildir. İç mekandaki tasarım ve tüm ambians onlara en iyi ziyaretçi deneyimini yaşatmakta çok önemli rol oynar.
İster ahşabın veya taşın doğal görünümüyle dışarıyı içeriye taşımak, isterse samimi, sıcak bir atmosfer yaratmak isteyin, Forbo Zemin Kaplamalarının ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Allura wood
Allura wood

Allura, lüks vinil karoları

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.

Allura'ya göz atın

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.
Marmoleum'a göz atın

Marmoleum Striato
Flotex metro

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullanıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyelerin aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.

Flotex'e göz atın

Eternal

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.
Eternal'a göz atın

Eternal wood