Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sağlık Segmentinde Hastane Zemini

Dünya çapındaki hastanelere milyonlarca metrekarelik Marmoleum zemin kaplaması uygulamış olan Forbo, sağlık pazarının ihtiyaçlarını ve endişelerini anlama konusunda daima bir adım öndedir.

Hastaneler, Marmoleum'u kolay temizlik ve bakım özelliklerinin yanı sıra tekerlekli ve yaya trafiği için dayanıklı, güvenli, konforlu ve hijyenik bir zemin kaplama çözümü olarak kullanmaktan yararlanır. Marmoleum, hastaneler ve diğer sağlık ortamları için istenen döşeme çözümü olarak seçilmiştir.

Enfeksiyon kontrolü ve Hastane Mikrobu Enfeksiyonları'nı durdurma söz konusu olduğunda, işe zeminden başlamak en iyi yoldur. Marmoleum ürünlerinin, MRSA, Nörovirüs ve C Difficile gibi enfeksiyonların büyümesini ve yayılmasını engellediği ve hastanenin herhangi bir bölgesinde daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortama katkıda bulundukları kanıtlanmıştır.

✔ Enfeksiyon kontrolü
✔ Ftalat içermez
✔ Bakteri gelişimini önler

✔ Antialerjik
✔ Düşük emisyon
✔ Diğer zemin çeşitleri ile kombinlenebilir

Infection control

Enfeksiyon kontrolü

Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri ve tanı teşhis tesisleri gibi hassas hastane alanlarında zemin, kendine özgü zorlukları ortaya koymaktadır. Marmoleum ürünlerimizin, MRSA, Nörovirüs ve C Difficile gibi enfeksiyonların büyümesini ve yayılmasını engellediği kanıtlanmıştır, hastanenin herhangi bir bölgesinde daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortama katkıda bulunur. Ürünün doğal bir özelliği olarak Marmoleum'un anti-bakteriyel nitelikleri zamanla azalmayacak, uygulandığı andan itibaren sürekli koruma sağlayacaktır.

Topshield2

Topshield2, Forbo Flooring'in tüm Marmoleum zemin kaplamalarına uygulanan yüksek performanslı UV kaplamasıdır. Topshield2, kalıcı görünüm koruması için lekelenmeyi, sürtünmeyi ve çizilmeyi önler ve daha düşük aralıklarda kolay temizlik ve bakım sağlar. Topshield2 yüzey koruması Marmoleum zeminlerimizin performansını yeni bir boyuta taşıyor.

Topshield2 logo

Topshield2 yüzey korumasının özellikleri

✔ İlk bakım ve polimer uygulama gerekmez
✔ Daha az kirlenir, daha az kir toplar
✔ Bakteri gelişimini önler
✔ Dezenfektanlara karşı dayanıklıdır
✔ Geliştirilmiş leke direnci sağlar

✔ Verimli ve kolay kuru temizleme
✔ Kolay bakım
✔ Daha az çizilir, daha az kir tutar
✔ Yüzeyi onarılabilir
✔ Yüzeyi yenilenebilir

Marmoleum floor in hospital

Uzun süreli performans

Topshield2, yıllarca kullanımdan veya birtakım kazalardan sonra yüzeyin onarılmasına veya yenilenmesine izin veren, kalıcı performansa sahip bir zemin yaratan benzersiz özelliklere sahiptir.

Topshield2, ilk bakım veya polimer uygulaması gerektirmeyen ve kullanıma dirençli, aşınmaya daha az eğilimli, çiziklere ve lekelere karşı daha fazla dayanıklılığa sahip 'kullanıma hazır' bir Marmoleum oluşturmak için tasarlanmıştır.

Zeminlerinizi kişiselleştirin

Olağanüstü modern dijital teknoloji sayesinde Forbo, hastane ve diğer sağlık ortamlarına uygun kendi zemin kaplamalarınızı oluşturma seçeneği sunar. Forbo’da, estetik tasarım, renk ve karmaşık detaylar açısından neler yapılabileceğinin neredeyse hiçbir sınırı yoktur.

Waterjet kesim tekniğimiz, zeminde kendi tasarımlarınızı oluşturmak için mükemmel olan sofistike tasarımlar sunar; bu bir logo, bir metin veya bir sanat eseri olabilir. Marmoleum üzerinde kendi tasarımınızın lazerle işlenebileceği özel lazer gravürünü seçin.

Sağlık

Marmoleum koleksiyonları

Doğal olarak güzel, dayanıklı, sürdürülebilir ve sağlıklı! Forbo Marmoleum zeminler sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarım ile ilişkilidir. Marmoleum serimiz, hemen hemen her tür uygulama için çözümler içerir. Mermerden görünümden çizgisel tasarımlara ve beton dokularına kadar, rulo, karo ve plank formatlarda bulunan 300'den fazla renk ve tasarımla Marmoleum döşemenin doğal güzelliğini keşfedin.
Marmoleum koleksiyonlarını keşfedin

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

İleride Yaşa

Son 125 yıldır ilham verici Marmoleum yolundayız. İnişler, çıkışlar ve en şaşırtıcı renkler ve dokular. Dünya çapında milyonlarca binada CO2 nötr bir yolu izliyoruz. Hala gelişmekte olan bir yol; çünkü henüz tamamen sürdürülebilir geleceğe ulaşmadık. Bu yüzden sizi de aramıza katılmaya davet ediyoruz... en bilinçli olanı seçin...
Gerçek CO2 nötr yolunu izleyin

Join our path